Odhalte hudební program Pilsner Festu 2012!

11.06.2012 11:04

 

Plzeň, Vladimír Jurina - 08. 06. 2012

Program na oslavu plzeňských piv Pilsner Urquell a Gambrinus - Pilsner Fest 2012 - je již připraven. Letos se mohou od 11. do 17. června 2012 nedočkaví zájemci pokusit rozkrýt hudební část programu prostřednictvím soutěže zveřejněné na webových stránkách Pilsner Festu. V každém ze sedmi dnů získá pět úspěšných soutěžících karton plzeňského piva.

 

Od 11. června do 17. června 2012 proběhne na stránkách www.pilsnerfest.cz soutěž Odhal program Pilsner Festu. Zájemci zde mohou hádat prostřednictvím vybraných ukázek ty hudební skupiny, které letos zahrají na vyhlášeném plzeňském festivalu. Na každý den je připraveno jiné složení pěti kapel. Prvních pět, kteří v daném dni správně určí všechny ukázky, získá jako odměnu karton plzeňského piva Pilsner Urquell nebo novinku Gambrinus Originál 10°.

„Hudební program je určitě jednou z nejsledovanějších součástí festivalu a jako každý rok i letos máme na obou našich hudebních pódiích co nabídnout. Příznivci Pilsner Festu mají velmi rádi podobné soutěže, a proto jsme se rozhodli letošní hudební program odkrývat nejnedočkavějším fanouškům postupně, s možností výhry,“ uvedl Pavel Anděl, hudební dramaturg festivalu.

V případě, že se nepodaří nikomu ze soutěžících odhalit všech pět hudebních skupin prostřednictvím ukázek zveřejněných v daném dnu, karton získají ti účastníci, kteří nejdříve uhodnou alespoň čtyři hudební skupiny. Na konci výherního týdne se pak celý hudební program Pilsner Festu odkryje všem fanouškům.    

Oslava plzeňských piv a skvělé zábavy Pilsner Fest se koná tradičně na nádvoří plzeňského pivovaru poslední prázdninový víkend, tedy ve dnech 31. srpna a 1. září 2012. Vstup je jako vždy zdarma. Více informací najdete na www.pilsnerfest.cz.

 

Vladimír Jurina
Plzeňský Prazdroj

 

(MR)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·