Obtěžuje vás podomní prodej?

01.03.2016 11:02

 

Neváhejte a obraťte se na strážníky městské policie. Podomní prodej je v Karlových Varech zakázán obecně závazným předpisem města a včasné kontaktování strážníků tak pomůže k sankcionování přestupců. Zástupci energetické společnosti v poslední době opět nabízí výhodné tarify a přemlouvají oslovené k podpisu tzv. mezi dveřmi, smlouvu vám však neponechají k prostudování. Okamžitě takové lidi odmítněte.  Buďte ostražití, nevíte koho si pouštíte do bytu, může to být podvodník a jeho cílem je vás okrást. Podobný případ v minulosti strážníci již úspěšně řešili na Sokolovské ulici. Včasné upozornění od sousedů se tehdy poškozené vyplatilo.

V současné době městská policie řeší podezření na podomní prodej v Bohaticích. Pozdní oznámení poškozené však značně situace velmi ztížilo. Naopak včerejší případ z Drahovic, kdy oznamovatelka okamžitě kontaktovala strážníky, skončil uložením blokové pokuty.

 

 

Strážníci řešili volavku

 

Nejednalo se pochopitelně o žádnou návnadu, ale o zraněného ptáka, kterého našel na zahradě občan Karlových Varů a obrátil se na městkou policii. Strážníci volavku opatrně odchytili a na základě smlouvy s DDM ve Staré Roli umístili do zdejšího útulku, kde se jí dostane potřebné péče, než bude opět vypuštěna do přírody. Škála činností městské policie je široká a zvířata v ní často hrají svoji roli, mnohdy i tu hlavní.

http://www.foto.oko24.info/vydano/2016_1/20160301110340_001_ls.png

 

 

Zdroj: TZ MP Karlovy Vary

LPP

 


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·