O víkendu 16. a 17. června řidiči neprojedou křižovatkou U Soušků

11.06.2012 12:55

 

Frézování a pokládka živičného povrchu uzavře na dva dny - sobotu 16. a neděli 17. června silnici II. třídy Na Roudné v úseku mezi křižovatkami s ulicí Jateční a U Velkého rybníka. „Úplná uzavírka bude platit od půlnoci, tedy od první minuty soboty 16. června do dvacáté čtvrté hodiny neděle 17. června,“ upřesňuje Vlastimil Kroupa z odboru dopravy plzeňského magistrátu. Kromě frézování a pokládky nového povrchu budou stavebníci dokončovat střední ostrov okružní křižovatky, provedou nástřik vodorovného dopravního značení a osadí rekonstruovaný úsek dopravními značkami.

 

Při uzavírce nasměruje řidiče na objízdné trasy dopravní značení.Ze Zruče-Sence do Plzně mohou jet řidiči po silnici II/180 přes Třemošnou a dále po silnici I/27 nebo přes Chrást a dále po silnici II/233. Z Lochotína se do centra dostanou Lidickou a Karlovarskou ulicí. Z Doubravky na Lochotín mohou využít ulici Jateční a Rokycanskou směrem na centrum. Ke  Zruči-Senci je značení povede po silnici II/233 přes Chrást,přibližuje objízdné trasy Vlastimil Kroupa.

 

Omezený bude rovněž provoz linek ČSAD v úseku NadrybyPlzeň a dvou linek městské veřejné dopravy č. 20 (MrakodrapBílá HoraZruč-Senec) a č. 30 (Borská poleKošutka).Cestující veřejnost bude o neobsloužení některých zastávek, odklonění dopravy a o přestupech na linkách informována dopravcem obvyklým způsobem přímo v místě,upozorňuje Kroupa.

 

Okružní křižovatka U Soušků bude uvedena do předčasného užívání pro veškerou dopravu 18. června. Do 30. června se v jejím okolí budou ještě provádět terénní úpravy a zatravnění ploch dotčených výstavbou.

 

Investorem stavby kruhového objezdu na krajské silnici II/131 za 11,5 milionu korun je Správa a údržba silnic Plzeňského kraje. Jeho výstavba začala letos na jaře.

 

 

 

Zdeňka Kubalová

Tiskové oddělení

Kancelář primátora

Magistrát města Plzně

 

(MR)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·