O pestrý hudební program Pilsner Festu se postarají populární kapely i finalisté soutěže Prazdroj talentů

19.06.2012 19:27

Tradiční oslava plzeňských piv Pilsner Urquell a Gambrinus, PILSNER FEST 2012, již má pro své fanoušky připraven pestrý hudební program. Pódia i letos ovládnou vyhlášené kapely jako J.A.R., Mňága a Žďorp, Tatabojs, bandy Davida Kollera či Kamila Střihavky a chybět nebude osvěžující humor Jiřího Schmitzera. K mikrofonu se dostanou i méně známé kapely, které svými hlasy poslali do finále soutěže Prazdroje talentů jejich fanoušci. Ti také na akci rozhodnou o absolutním vítězi celé soutěže.

Jak se na jeden z největších hudebních festivalů u nás sluší, i letošní dvacítka hudebních skupin vystupujících na Pilsner Festu bude z těch nejoblíbenějších. Pestrý výběr kapel nabídne zaručenou hudební zábavu pro fanoušky nejrůznějšího vkusu a zaměření. 

„Slibuju, že příjemným překvapením budou i méně známé skupiny a zpěváci, které si lidé sami zvolili ve veřejném hlasování v soutěži Prazdroj talentů,“ láká Roman Holý, čestný předseda poroty.

Zájemci o účast v oblíbené soutěži Prazdroj talentů se mohli v kategorii „hudební skupina“ přihlásit se svou nahrávkou na www.pilsnerfest.cz do konce května. Odborná porota v čele s Pavlem Andělem vybrala z téměř padesáti přihlášených hudebních formací čtrnáct nejzajímavějších, které se utkají v duelech během Léta v Prazdroji. Fanoušci budou moci hlasovat pro svou kapelu na webu Pilsner Festu a také hlasovacími kupony přímo na koncertech Léta v Prazdroji. Absolutní vítěz získá angažmá na příštím Pilsner Festu 2013. Na letošním Festivalu vystoupí i loňský vítěz Grande Tete.

Pilsner Fest, oslava plzeňských piv Pilsner Urquell a Gambrinus, bude letos, v roce kdy slaví společnost Plzeňský Prazdroj a pivo Pilsner Urquell 170. výročí od svého vzniku, ještě bohatší než obvykle. Nejen program bude plný nových tváří a překvapení. Také výčepy a prodejní stánky budou nabízet ve srovnání s předešlými léty širší nabídku nápojů. Kromě „hostitelů“ – piv Pilsner Urquell a Gambrinus 10°Originál – budou návštěvníci moci ochutnat celou řadu novinek, které Plzeňský Prazdroj uvedl na trh v poslední době. Ať už se jedná o míchané nápoje z piva Gambrinus Řízný citron, Gambrinus Limetka a Bezinka nebo další.

 

Hudební program Pilsner Festu 2012 nabízí osvědčené kapely a vítěze Prazdroje talentů 2011

Pátek 31. 8.

     
Horní scéna Začátek Dolní scéna Začátek
J.A.R. 18:00 Rybičky 48 17:30
Koller Band 20:00 G-point Hunters 20:15
Vypsaná Fixa 22:30 Jesus - Kamil Střihavka & band 22:00
Walda Gang 00:30 Charlie Straight 24:00
       

Sobota 1. 9.

     
Horní scéna Začátek Dolní scéna Začátek
Gipsy.cz 13:00 Grande Tete 12:30
Mňága a Žďorp - 25 let 15:00 Jiří Schmitzer 14:30
100 zvířat 17:00 Žentour 16:30
Prago Union 19:00 100° 18:30
Tatabojs 21:30 Le pneumatiq 21:00
UDG 23:10 Goodfellas 24:00

 

 
Vladimír Jurina, Plzeňský Prazdroj

(MR)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·