O děti ze Sokolova a okolí se postarají ve dvou nových ordinacích

09.11.2015 20:31

 

 

 

Na dvou místech v Sokolově najdou nově maminky dětí ze Sokolova a okolí péči praktických lékařek pro děti a dorost. Lékařky původně ordinovaly v areálu Nemocnice Sokolov (Nemos Ambulance), a byť se někteří rodiče obávali, že se svou praxí skončily a zdravotní péče o děti nebude zajištěna, došlo pouze k přesunu do nových prostor.

 

Praktické lékařky MUDr. Jitka Majkusová a MUDr. Andrea Beková úspěšně prošly výběrovým řízením na uzavření smlouvy o poskytování lékařských služeb pro děti a dorost, které vyhlásil krajský úřad. S podporou náměstka hejtmana Jakuba Pánika se jim také podařilo získat smlouvu se zdravotní pojišťovnou. „Oslovil jsem vedení zdravotních pojišťoven, aby při rozhodování o uzavření smlouvy vzalo v potaz nedostatek lékařů primární péče, a v souvislosti s tím jsem připomněl i vysoký průměrný věk lékařů pro děti a dorost v našem kraji a konkrétně přímo v Sokolově. Možná i to přispělo k zdárnému uzavření smluv s oběma lékařkami. Těší mě, že obě mladé lékařky budou ve své práci pokračovat a starat se o malé pacienty nejen ze Sokolova,“ uvedl Jakub Pánik.

 

Místo v sokolovské nemocnici nyní bude MUDr. Andrea Beková provozovat svou praxi v Ordinaci Modré slůně s.r.o. v ulici Josefa Kajetána Tyla 856, Sokolov. MUDr. Jitku Majkusovou najdou rodiče s dětmi v ordinaci na nábřeží Petra Bezruče 430.

 

Zdroj: TZ Krajského úřadu Karlovarského kraje

LPP

 

 


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·