Nové Město svolává fanoušky: pojďme vytvořit rekord!

20.05.2014 19:37

Nejhlasitější fandění při cyklistickém závodě. Takový rekord vytvoří v neděli 25. května fanoušci při závodech světového poháru horských kol. Měření bude provádět Birell, partner českého závodu světového poháru MTB. Vytvoření rekordu je další motivací pro fanoušky, aby v Novém městě vytvořili skvělou atmosféru a pomohli tak organizátorům získat vytoužené pořadatelství světového šampionátu v roce 2016, o které usiluje i německý Albstadt. Pokud Česká republika pořadatelství získá, věnuje Birell na oslavu 2016 nealko piv.

"Dorazte o víkendu do Nového Města a pomozte nám vytvořit snad ještě lepší atmosféru než v minulých letech. Věříme, že pokud společně zástupcům mezinárodní cyklistické unie (UCI) ukážeme, že Česká republika o horská kola stojí víc než silné Německo, můžeme jejich rozhodnutí ovlivnit,“ vyzývá generální manažer světového poháru v Novém městě Ján Svorada.

 

Jeden unikát už Novému městu nikdo nevezme. Bude to první cyklistický závod, na kterém se změří hlasitost fandění a ustanoví se tak rekord v hlasitosti fanoušků na cyklistickém závodě. Měření provede partner novoměstského závodu světového poháru, nealko pivo Birell.

 

"Birell je ideálním osvěžením při aktivním životním stylu. V Novém městě chceme navíc osvěžit atmosféru závodu a motivovat fanoušky k co nejlepšímu výkonu, který může pomoci získat pro Českou republiku pořadatelství mimořádné sportovní události,“ řekl Luděk Baumruk, marketingový manažer značky Birell.

 

Měření hlasitosti fandění bude probíhat během všech tří nedělních závodů v prostorách startu a cíle ve Vysočina Aréně.

 

Kateřina Krásová
tisková mluvčí společnosti
(MC)

Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·