Nebylo lehkých soupeřů, soudí Pavel Vrba

29.08.2013 00:00

Trenér Pavel Vrba vyřkl před losem základních skupin Ligy mistrů přání, ve kterém si kvůli fanouškům přál vyjet na hřiště úřadujícího vítěze nejprestižnější klubové soutěže - Bayernu Mnichov. Toto přání mu bylo splněno, dalšími soupeři Viktorie v základní skupině budou CSKA Moskva a Manchester City.

 

„V první řadě bych chtěl říct, že je pro nás splněným přáním být ve společnosti těchto klubů. Ze všech celků si již nešlo vybírat slabšího soupeře, všechny týmy patří ve své zemi k absolutní špičce. Zcela jistě to pro nás bude zajímavá konfrontace okořeněná o fakt, že jsme se v soutěžních zápasech s ruským ani anglickým celkem ještě nepotkali,“ hodnotí Pavel Vrba výsledky dnešního losu a přidává ještě jedno přání: „Kdyby se nám stejně jako při minulém působení v Champions league  podařilo uhrát 4-5 bodů, myslím si, že by to byl úspěch.“

 

Informace o soupeřích ale zcela jistě začne shánět až po ligovém zápase se Sigmou Olomouc. „V současné chvíli mám v hlavě skutečně pouze nedělní zápas s Olomoucí, na který se musíme důkladně připravit. Samozřejmě, že si každého soupeře zmapujeme a budeme se snažit předvést to nejlepší. Hlavně v domácím prostředí rozhodně nechceme naše skvělé fanoušky zklamat,“ dodává závěrem.

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

(MC)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Techničtí studenti a SOČ
Truhlařina je voňavá práce
Učíme žáky to, co zaměstnavatelé vyžadují
Druhý největší zpracovatel kuřecího masa
Sázka na krásu a dokonalost

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·