Národní socialisté si zvolili vedení krajské organizace v Karlovarském kraji

26.03.2012 16:57

Národní socialisté v neděli 25. března ustavili další krajskou organizaci strany, tentokráte v Karlovarském kraji. Do Františkových Lázní se při této příležitosti sjelo přibližně pět desítek členů národních socialistů z Karlovarského kraje, kteří si zvolili vedení krajské organizace i předsedy okresních organizací. Jednání se zúčastnil i předseda strany Jiří Paroubek.

 

Na tomto ustavujícím zasedání krajské organizace národních socialistů byli do vedení zvoleni Tomáš Hybner (předseda), Petr Kuliš (místopředseda), Miroslav Brožovský (místopředseda), Hana Brožovská (místopředsedkyně), Ivo Mlátilík (místopředseda) a Jan Karafiát (místopředseda). Mezi členy krajské rady pak byla zvolena například i krajská zastupitelka Jana Petříková, která v minulých dnech společně s Tomášem Hybnerem opustila ČSSD a vstoupila do strany národních socialistů. NS-LEV 21 tak dnes má v zastupitelstvu Karlovarského kraje hned tři své zástupce, neboť do strany před několika měsíci přišel i Petr Kuliš, rovněž krajský zastupitel.

 

Na předsedy okresních organizací byli nominováni Stanislav Demčák (Karlovy Vary), Miroslav Brožovský (Sokolov) a Jan Karafiát (Cheb).

 

K delegátům krajské konference promluvil předseda strany Jiří Paroubek, který zhodnotil stávající politickou situaci v zemi a popřál nově zvolenému vedení krajské organizace mnoho štěstí do další práce a v přípravě na letošní krajské volby. „V polistopadové době dosud v naší zemi nebyla tak krizová situace, jaká je tu dnes. Máme neschopnou a špatnou vládu. Alespoň tak si to myslí drtivá většina české veřejnosti. Proto cítím, že lidé potřebují kvalitní politickou alternativu všem velkým stranám na pravici, ale i na levici. Znechucení lidí je obrovské, a proto přicházíme s nabídkou seriozní a standardní politické strany, kterou jsou právě národní socialisté. Občanům stávající nabídka politických stran nevyhovuje, a tak více než třetina voličů hledá jinou alternativu. Ta však musí být kvalitní. Jsem přesvědčen, že i v Karlovarském kraji se nám zatím daří takovou alternativu budovat, neboť mezi vámi vidím celou řadu kvalitních lidí,“ řekl mimo jiné ve své řeči k delegátům Jiří Paroubek.

 

Národní socialisté jsou odhodláni vstoupit do volebního klání v krajských a doplňovacích senátních volbách na podzim letošního roku právě i v Karlovarském kraji. Lídrem krajské kandidátky národních socialistů v tomto kraji bude pravděpodobně nově zvolený předseda krajské organizace a stávající krajský zastupitel Tomáš Hybner. Konečná podoba krajské kandidátky národních socialistů by právě podle Tomáše Hybnera mohla být známá koncem května tohoto roku.

 

Tomáš Sazima, tiskový mluvčí NS-LEV 21 

 

http://www.nslev21.cz

 


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·