Na zápas s Duklou zbývá posledních 200 vstupenek

29.08.2014 20:38

Ligový zápas s Duklou Praha se blíží mílovými kroky, viktoriáni se se soupeřem z hlavního města utkají v neděli 31. srpna od 17:00 hodin. Utkání nebude postrádat nezaměnitelnou plzeňskou fotbalovou atmosféru, Doosan Arena bude totiž opět zaplněna.

Během pátečního dopoledne překročilo množství vydaných vstupenek na zápas s Duklou Praha hranici deseti tisíc. „Ve fanshopu zbývá po uplynutí předprodeje posledních přibližně 200 vstupenek. V den zápasu bude všem fanouškům Viktoria shop k dispozici od 11 hodin, dvě hodiny před utkáním by se měly standardně otevřít pokladeny za severní tribunou i u vstupu z Pallovy ulice. Je ovšem pravděpodobné, že se všechny vstupenky vyprodají během nedělního odpoledne již ve fanshopu,“ popisuje situaci tiskový mluvčí Pavel Pillár.

„Plzeňské publikum dokázalo, že i v právě probíhající sezóně bude Viktorii Plzeň podporovat atmosférou, která je v rámci české ligy unikátní. Za celou kabinu mohu říct, že hráči jsou pevně odhodláni nabídnout svým fanouškům další příležitost oslavit po závěrečném hvizdu zisk tří bodů,“ dodává Pillár.

Zdroj: TZ FC Viktoria Plzeň

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·