Na Spartu je beznadějně vyprodáno!

12.08.2013 00:00

Obrovský zájem fanoušků o vstupenky na zápas 5. ligového kola mezi Viktorií Plzeň a Spartou Praha zapříčinil vyprodání kompletní kapacity Doosan Areny během tří hodin. Fanoušci se u pokladen začali scházet již v brzkých ranních hodinách. „Stojíme tu od pěti, abychom mohli vybírat z co nejlepších míst,“ říkal jeden z prvních zájemců o vstupenky.

Vstupenky na sledované utkání bylo možné sehnat pouze na pokladnách ve Štruncových sadech. Ve dlouhé, ale rychle postupující frontě vládla dobrá nálada a kompletní prodej proběhl bez problémů. Na utkání prvního s druhým týmem tabulky tak nebylo již brzy po dvanácté hodině možné zakoupit vstupenku.

Na Spartu jsme již na konci minulého týdne doručili 620 vstupenek do sektoru hostujících fanoušků, dle předběžných zpráv z Letné bude také hostující sektor zaplněn do posledního místa. Duel tak bude sledovat zcela zaplněná Doosan Arena,“ doplnil tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár. Zápas úřadujícího mistra se Spartou Praha začíná ve Štruncových sadech v sobotu 17. srpna v 20:15.

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

(MC)

 


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·