Na silnici na Prahu budou probíhat opravy

07.10.2015 12:32

 

 Ředitelství silnic a dálnic zahájilo opravu silnice I/6 mezi obcemi Andělská Hora a Olšová Vrata. V úseku o celkové délce 4 kilometrů bude položen nový asfaltový koberec. Práce na silnici budou probíhat za plného provozu až do 23. listopadu.

Rekonstrukci vozovky za téměř 57,4 milionu korun bez DPHprovádí sdružení firem s názvem „Společnost STRABAG + EUROVIA, I/6 Vřídélko“.V rámci stavebních prací bude provedena výměna krytu vozovky včetně úprav přilehlých parkovišť a autobusových zastávek. Oprava také zahrnujezpevnění krajnic a obnovou vodorovného dopravního značení.

S frézováním vozovky již dělníci začali a měli by být hotovi do 14. října.Pokládka nového povrchu pak přijde na řadu 12. října a je naplánována až do 14. listopadu. „Snažil jsem se apelovat na karlovarskou pobočku Ředitelství silnic a dálnic, aby práce na opravovaném úseku probíhaly i v noci a aby se podařilo urychlit celkovou rekonstrukci. I přes vstřícný přístup jejího ředitele se to nakonec nepodařilo v rámci připravovaného výběrového řízení prosadit. Nezbývá nic jiného, než požádat motoristy o trpělivost,“ uvedl náměstek hejtmana Karlovarského kraje Jakub Pánik.

Frézování krytu vozovky bude řešeno jako operativní pohyblivé pracovní místo a bude probíhat za plného provozu. Obousměrný provoz vozidelbude řízen kyvadlově. Následná pokládka nových vrstev vozovkyproběhne také za plného provozu.S dokončením prací včetně terénních úprav a úklidu se počítá nejpozději do 23. listopadu.

 

Zdroj: TZ TZ Krajského úřadu Karlovarského kraje

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·