Na semifinále zdvojnásobme síly!

11.04.2014 16:58

Díky postupu Viktorie přes Jihlavu do semifinále Poháru České pošty se půjde v Plzni na fotbal ve čtvrtek i v příštím týdnu. Utkání s Brnem začíná 17. dubna od 17:30 hodin. Vstupenky na úvodní duel semifinále domácího poháru bude možné zakoupit již před zápasem s Jihlavou.

 

Dvě hodiny před začátkem utkání s Jihlavou se otevřou okna pokladen a společně se vstupenkami na nedělní zápas s Vysočinou bude možné na obou klasických výdejních místech (pokladny za severní tribunou i při příchodu od Pallovy ulice) zakoupit také lístky na čtvrteční duel s Brnem. Pro všechny zájemce o vstupenky na souboj s Brnem zůstanou v neděli pokladny otevřeny také půl hodiny po skončení ligového zápasu s Jihlavou. Od pondělního rána bude možné využít k nákupu vstupenek na Brno plzeňský fanshop v jeho tradiční otevírací době 9 – 17 hodin. „Viktoria Plzeň přichystala pro první semifinálový duel speciální akci. Každý fanoušek obdrží k zakoupené vstupence na pohárový zápas s Brnem jeden lístek zcela zdarma pro svého kamaráda nebo známého. Nejedná se ovšem o plošnou padesátiprocentní slevu. Výše ceny jedné vstupenky zůstává na 150 a 120 korunách, lístek zdarma bude vydáván jen a pouze při zakoupení vstupenky v této ceně,“ říká tiskový mluvčí Viktorie Plzeň Pavel Pillár.

 

Zkrátka nepřijdou ani držitelé permanentek. Ti mají na samotné utkání se Zbrojovkou samozřejmě vstup zdarma, nicméně oproti své permanentce si mohou ve fanshopu (či na pokladnách po utkání s Jihlavou) vyzvednout jednu vstupenku ZDARMA.

 

Obě speciální akce – tzn. nákup vstupenek v systému 1 + 1 a také vyzvednutí volné vstupenky oproti permanentce – se ukončí dvě hodiny před samotným zápasem s Brnem. Na pokladnách, které se otevřou standardně dvě hodiny před zápasem se Zbrojovkou (15:30), tak již bude možné nakoupit vstupenky pouze za klasickou cenu bez jakéhokoliv bonusu navíc. Také permanentkář si svoji extra vstupenku může vyzvednout nejpozději do čtvrteční půl čtvrté.

 

Kromě prodeje na pokladnách a ve Viktoria shopu v prostorách Doosan Areny lze vstupenky na pohárové semifinále s Brnem zakoupit od pondělí 14. dubna také pomocí distribučních míst Plzeňské vstupenky. Informace o prodejních místech lze najít na webu Plzeňské vstupenky.  Stejně tak bude v pondělí dopoledne spuštěn prodej pomocí internetu. „Výše zmíněná akce, v rámci které získá každý fanoušek k jedné zakoupené vstupence druhou zdarma, neplatí pro internetový prodej a volnou vstupenku nebude možné získat ani na distribučních místech Plzeňské vstupenky. Akci jedna plus jedna zdarma lze využít pouze při nákupu na pokladnách nebo ve fanshopu ve Štruncových sadech,“ popisuje Pillár.

 

„Semifinále domácího poháru je pro plzeňskou kabinu velkou výzvou. V boji o finále budou viktoriáni potřebovat každý hlas. Věříme, že plzeňské publikum doslova zdvojnásobí svou sílu a požene své oblíbence za výsledkem, který by Viktorii zaručoval nadějnou pozici před odvetou v Brně,“ vysílá vzkaz fanouškům Pavel Pillár.


Kde lze využít speciální akce k zápasu s Brnem:

Ne          13 –17:15             pokladny
Po          9 – 17                    fanshop
Út           9 – 17                    fanshop
St            9 – 17                    fanshop
Čt           9 – 15:30              fanshop

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer
(MC)

Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·