Na Radyni budou děti vítat léto a prázdniny

14.06.2012 16:47

Hurá, tady prázdniny! je název akce pro děti, které se nemohou dočkat prázdninového volna. Na zřícenině hradu Radyně je od 22. do 24. června připraven dětský den se zábavným rodinným programem, soutěžemi, nafukovacími atrakcemi a opékáním buřtů.

 

Léto začíná 21. června v 1.08 hodin, proto hned následující den bude na Radyni patřit oslavám vítání léta a také velkých prázdnin. „Od pátku 22. června budou na zřícenině hradu Radyně pro děti připraveny nafukovací atrakce, trampolína, opékání buřtů i hudební produkce. O soutěže pro děti se postará Klub netradičních sportů,“ říká Lukáš Krásný z  agentury Nashledanou, která je organizátorem Radyňského kulturního léta.

 

Součástí akce Hurá, tady prázdniny! bude také otevření horolezeckého centra přímo na Radyni. Každý kdo bude mít chuť a odvahu bude moci vyzkoušet v horolezecké výstroji vystoupat na skálu pod Radyní. „K dispozici zde budou zkušení instruktoři, kteří začátečníkům poradí, poskytnou potřebné vybavení a pomohou jim s výstupem. Ani úplný amatér nemusí mít obavy, stačí mu pevná sportovní obuv a chuť vyzkoušet něco nového. Nudit se nebudou ani děti, pro které bude fungovat malé lanové centrum,“ doplňuje Lukáš Krásný.

 

Po celé léto bude na Radyni v provozu letní kino, které má pro diváky kromě pestré nabídky filmů připraveno zastřešené hlediště a také bohatou nabídku občerstvení po celou dobu projekce. Promítání kina bude fungovat i v pátek a sobotu 22. a 23. června. Na programu je komedie Vrchní, prchni! a dobrodružný film Indiana Jones a Království křišťálové lebky. Na místě jsou veřejně přístupné toalety se splachovacím WC. Vstupné je jednotné a činí 50 korun, vstupenky lze zakoupit přímo na místě. Další službou pro návštěvníky zříceniny hradu je možnost využít bezdrátové připojení k internetu Wi-Fi.

 

http://img8.rajce.idnes.cz/d0801/6/6519/6519354_f70d601fcdfa38d4db11c9c7c6496792/images/lanovcentrumilustranfoto.jpg

                                                                       Lanové centrum - ilustrační foto

 

 

FB: http://www.facebook.com/zriceninaradyne

 

Martina Kurfirstová

Tiskový servis Radyňského kulturního léta

 

(MR)

 

 

 


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·