Na Liberec hlásí Viktoria vyprodáno

23.09.2015 13:36

 

 

Souboj úřadujících českých šampionů s aktuálně druhým týmem ligové tabulky bude v sobotu sledovat vyprodaná Doosan Arena. Poslední vstupenky do domácích sektorů si fanoušci Viktorie rozebrali během úterý, před třetí hodinou odpolední se prodej definitivně zastavil. „O zápas byl mezi fanoušky obrovský zájem, telefony na recepci neutichají ani na minutu. V tuto chvíli jsou však již veškeré pokusy zbytečné, Viktoria pustila do prodeje opravdu veškeré možné kapacity. Poměrně početný tábor fanoušků má dle informací ze severu Čech dorazit také z Liberce, ve Štruncových sadech se tak můžeme těšit na výjimečnou atmosféru,“ řekl tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár.

Fanoušci si naopak nadále mohou nakupovat vstupenky na pohárový duel v Tachově, veškeré podrobnosti o distribuci vstupenek na středeční regionální derby jsou k dispozici zde.

Nejpozději do konce týdne se rozběhne prodej vstupenek na druhé utkání Plzně v základní skupině Evropské ligy. Na zápas ve španělském Villarrealu se chystá početné zastoupení fanoušků ze západu Čech. „Vstupenky budou k dispozici v klubovém fanshopu, v tuto chvíli čekáme se všemi informacemi pouze na doručení vstupenek ze stadionu soupeře. Viktoria bude mít v první fázi k dispozici 400 vstupenek, v případě většího zájmu bude možné přiobjednat vstupenky další,“ zakončil aktuální informace ohledně vstupenek Pillár.  

Zdroj: TZ FC Viktoria Plzeň

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·