Na Letnou je připravena autobusová doprava

21.03.2013 20:05

Viktoria Plzeň přichystala ve spolupráci s městem Plzeň a Plzeňským krajem možnost autobusové dopravy na utkání AC Sparta Praha – FC Viktoria Plzeň. Voucher na cestu do Prahy a zpět si mají všichni příznivci červenomodrých možnost zajistit přímo na pokladnách Doosan Areny za zvýhodněnou cenu 100 Kč. Plnou cenu voucheru za plzeňské fanoušky doplatí rovným dílem Plzeňský kraj a město Plzeň. Voucher je možné nakoupit pouze ke vstupence.

Autobusy s fanoušky budou od parkovacího domu Rychtářka odjíždět den utkání v časovém rozmezí 17:00 – 17:30. Na místě budou pro zajištění bezproblémového odjezdu přítomni security pracovníci FC Viktorie Plzeň. Pro všechny příznivce Viktorky, kteří se budou chtít na utkání s druhým týmem tabulky vyzbrojit doplňky v klubových barvách, bude v sobotu od 16 do 18 hodin otevřen klubový fanshop.

Po příjezdu na stadion na Letné budou fanoušci vysazeni v blízkosti vstupu do sektoru hostů, nebude tak nutný žádný přesun po hlavním městě. Odjezd po skončení utkání je stanoven na 23:00, místo nástupu do autobusů mířících zpět do Plzně bude upřesněno na základě probíhajících jednání se zástupci Sparty i Policie ČR.

 

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

FC Viktoria Plzeň, a.s.

 

(MR)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·