MFF probíhá v klidu

07.07.2015 13:16

MFF

Přestože moderátor Marek Eben při zahájení festivalu vyzýval návštěvníky k hojné konzumaci nápojů, což se vzhledem k počasí přímo nabízelo, problémy nebyly. Možná zapůsobila morální autorita pana Ebena. Strážníci tak v první polovině festivalu realizovali pouze dva převozy na záchytnou stanici a ty neměly navíc s festivalem nic společného. Jednalo se o dva místní bezdomovce, přičemž u toho druhého bylo nutné ještě umístit psa do útulku. Takže vlastně převozy tři :-).

Rušení nočního klidu hlasitou hudbou zatím městskou policii oproti předešlým ročníkům tolik nezaměstnává, což vyplývá s nižšího počtu přijatých oznámení. Strážníci však již řešili stížnost na rušení nočního klidu světelnými efekty z jedné z diskoték. Zákrok hlídky však záhy přinesl nápravu.

V neděli festivalem unavený mladík usnul v Tuhnicích, což by nebylo nijak zajímavé, kdyby jej o půl deváté strážníci nebudili přímo v květináči. Mladíkovi byl nejspíš asfalt tvrdý a tak nepohrdl zeminou s květinovou výzdobou. Snídani si muž zpestřil blokovou pokutou.

Zdroj: TZ MP Karlovy Vary

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·