Městská policie informuje

26.02.2015 11:41

 

Vlčák si možná chtěl jenom hrát

Volné pobíhání psů je jedním z nejčastějších prohřešků majitelů psů, který však může mít také nepříjemné následky. V minulosti jsme informovali o nejednom případu, kdy hlídka zasahovala u napadení malého psa velkým, přičemž došlo k poranění i bránícího majitele.

Podobný případ, naštěstí ne tak dramatický, se odehrál v úterý odpoledne, kdy byla hlídka přivolána do Staré Role na volně pobíhajícího psa. Po příjezdu zaslechla hlídka volání o pomoc. V nedalekém lesíku totiž vlčák obtěžoval starší paní se psem. Strážníkům se podařilo psa odchytit, aniž by došlo k nějakému zranění. Vlčák nakonec v městském útulku neskončil, protože se brzy ke služebnímu vozidlu dostavil jako majitel. Ten pochopitelně kromě svého psa obdržel i blokovou pokutu.

 

Odcizil invalidní vozík

Problém mezi nájemníky městské ubytovny v Teplárenské ulici přivedl strážníky až k odcizenému invalidnímu vozíku. Hlídka byla 26. února ráno v půl deváté vyslána na stížnost obyvatelky zmíněné ubytovny. Při projednávání sporu nájemníků si strážníci všimli, že v pokoji účastníka hádky se nachází invalidní vozík s nápisem Emergency. Spor nájemníků byl nakonec vyřešen smírem, ale krádež vozíku nikoliv. Ta skončila uložením blokové pokuty pro majetkový přestupek, neboť hodnota repasovaného předmětu nedosáhla výše 5.000,- Kč. Strážníci ještě zajistili navrácení vozíku zpět do Karlovarské nemocnice, kde jistě poslouží více.  

 

Zdroj: TZ MP Karlovy Vary

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Žáci školy pomáhají v čase adventním
Česká firma s dlouholetou tradicí
s dlouholetou tradicí
Kouzelné Vánoce s Českou sítí
 

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·