Město Plzeň se umístilo na druhé příčce v celostátní soutěži tiskovin Zlatý středník

11.05.2012 09:15

Turistická publikaceUžij si Plzeň, kterou v loňském roce vydal Odbor prezentace a marketingu Magistrátu města Plzně, sklízí úspěch. V prestižní celostátní soutěži Zlatý středník získala druhé místo v kategoriiNejlepší časopis státní, veřejné a neziskové sféry. Ve čtvrtek 10. května převzala na slavnostním vyhlášení soutěže v pražském divadle Vzlet ocenění náměstkyně primátora Eva Herinková.

Publikace vznikla původně jako časopis, který je distribuován hotelovým hostům. Slouží jako průvodce srdcem města, navíc obsahuje zajímavé informace vztahující se k období, ve kterém turista Plzeň navštíví. Původně hotelový časopis se stal oblíbenou turistickou brožurou, kterou zdarma nabízíme také návštěvníkům v informačním centru města,“ vysvětluje Zuzana Smotlachová, vedoucí odboru prezentace a marketingu.

Dosud jsme vydali dvě mutace: první pro období léto-podzim 2011, novější z nich na období zima-jaro. Publikace obsahuje velké množství fotografií a je dvojjazyčná. Všechny informace předkládáme v českém i anglickém jazyce,“ doplňuje Kristina Štěpánová, autorka obou oceněných čísel.

Moc mě těší, že právě město Plzeň obstálo v tak široké konkurenci na celostátní úrovni. Včerejší ocenění je důkazem kvality naší publikace. Je velice podařená nejen vizuálně, ale také obsahově. Návštěvník v ní nalezne klasické turistické informace, ale rovněž mnoho zajímavostí a postřehů vztahujících se k městu Plzni a životu v něm,“ těší se z úspěchu tiskoviny Eva Herinková, náměstkyně primátora pro cestovní ruch.

Zlatý středník je jediná profesní soutěž, která v České republice hodnotí firemní média. Od roku 2002 oceňuje periodika určená k reprezentaci společnosti, její značky nebo služeb vůči zákazníkům, obchodním partnerům a zaměstnancům.

Magazíny procházejí tříkolovým hodnocením. V prvním kole odborní garanti jednotlivých kategorií posoudí přihlášené tituly a určí, které postoupí k dalšímu hodnocení. V druhém kole vytváří odborná porota užší výběr. Poslední kolo se pak věnuje detailnímu hodnocení, z něhož vzejdou vítězové jednotlivých kategorií.

 

Helena Prokopová

Tiskové oddělení
Kancelář primátora
Magistrát města Plzně


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·