Město Lanškroun na veletrhu Regiontour 2012

13.01.2012 09:35

    Na veletrhu cestovního ruchu Regiontour a GO Brno 2012 sice Pardubický kraj a destinační společnost turistického regionu Východní Čechy nenajdete, zato město Lanškroun se na něm prezentovat bude. Dokonce při světové premiéře bezpečné přepravy dětí na kole, lanškrounského výrobku, cyklokočárku DANDY JOY v rámci specializované expozice „cyklistické vesničky“.

Veletrh cestovního ruchu Regiontour a GO Brno začíná pro odborníky ve čtvrtek dne 12. ledna 2012, pro veřejnost v pátek 13. ledna 2012 a potrvá do neděle 15. ledna 2012. Město Lanškroun se zde představí hned dvakrát.
V rámci turistické oblasti Orlické hory a Podorlicko, kam město Lanškroun a spádový mikroregion náleží, a také na stánku lanškrounské společnosti vyrábějící úplnou novinku, cyklokočárek DANDY JOY, údajně nejbezpečnější variantu přepravy dětí na kole. Cyklokočárek s řiditelnými zadními kolečky a dvěma bubnovými brzdami je možné připojit do přední vidlice ke každému běžnému jízdnímu kolu namísto předního kola.
    Čestmír Vala, manažer Cyklo Klubu Kučera v press kitu k zahájení veletrhů uvedl: Cílem projektu Cykloturistika v regionech ČR, kterou na letošním veletrhu Regiontour organizuje zájmové sdružení Cyklo Klub Kučera Znojmo ve spolupráci s Veletrhy Brno a.s. je poskytnout zájemcům o cykloturistiku informace o zajímavých možnostech jednotlivých regionů na jednom místě. Prezentací chceme oslovit jak odborníky ze státní správy a samosprávy, tak laickou veřejnost. V prostoru vedle pódia v pavilonu P se otevře “cyklistická vesnička“ s přehlídkou klasických kol a elektrokol, oblečení, navigací GPS i cyklistických doplňků. Samozřejmě nebudou chybět ani cestovní kanceláře s nabídkou cyklistických zájezdů a výletů a přehled nejzajímavějších tuzemských cyklotras. Světovou premiérou bude prezentace nového a bezpečného způsobu přepravy dětí na kole prostřednictvím “cyklokočárku“. Představí se také národní projekt Cyklisté vítáni nebo nový internetový portál www.ceskojede.cz.“
    Město Lanškroun se představí i na dalších výstavách a veletrzích cestovního ruchu. V Praze na Holiday World, v Jablonci nad Nisou, v Ostravě i na veletrhu infotour a cykloturistika v Hradci Králové. Zde se představí vždy v rámci své turistické oblasti Orlické hory a Podorlicko z poloviny náležející pod turistický region Východní Čechy.


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·