Marek Hanousek přestupuje z Viktorie zpět do Dukly

04.06.2014 13:02

Po dvou nových posilách (Martin Chrien a Ondřej Vaněk) hlásí Viktoria Plzeň také první odchod. Po ročním hostování v Dukle Praha odchází záložník Marek Hanousek do stejného klubu na přestup. Na Julisce podepsal třiadvacetiletý fotbalista tříletou smlouvu.

 

S Duklou je Marek Hanousek spjatý už od druhé ligy, byl součástí týmu při postupu do Gambrinus ligy v sezoně 2010/2011. Jeho skvělé výkony ho vystřelily do Viktorie Plzeň, kam také v zimě 2012 přestoupil. Na západ Čech však odjel až v létě stejného roku. Po zranění kolene se vrátil na rekonvalescenci do pražského klubu a v létě 2013 zamířil na Julisku na roční hostování. Za Viktorii si během svého působení ve Štruncových sadech připsal 11 ligových startů a 3 branky, úspěšně se představil také v několika duelech Evropské ligy.  

„Markovi je třeba poděkovat za služby, které Viktorii odvedl. V žádném případě nezklamal, v jeho rozvoji a v boji o stálé místo v základní sestavě Viktorie jej ovšem hodně přibrzdila zranění. Vedle nesporných fotbalových kvalit se vždy prezentoval jako poctivý pracant a bezproblémový, vždy dobře naladěný člověk. Do jeho další kariéry mu přejeme především pevné zdraví a mnoho fotbalových vítězství,“ uvedl k transferu generální manažer Viktorie Adolf Šádek. 

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer
(MC)

Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·