Lidé mohou zvolit „Stavbu Karlovarského kraje“

16.05.2013 00:00

Pořadatelem již 13. ročníku soutěže „Stavby Karlovarského kraje“ je Regionální sdružení Karlovy Vary. O hlasy veřejnosti i odborné poroty se letos uchází 23 staveb a 6 projektů. Letos poprvé lidé vyberou také „nej“ zachráněnou památku. Hlasování probíhá do 7. června na internetových stránkách www.stavbykarlovarska.cz. Všichni hlasující budou zařazeni do slosování o 20 hodnotných cen. Výsledky budou zveřejněny při Dnech stavitelství a architektury Karlovarského kraje 7. června v Karlových Varech.

O titul Stavba roku se uchází stavby i rekonstrukce z celého Karlovarského kraje, jedná se o hotely, bazény a balneoprovozy, stavby občanské vybavenosti, nemocnice, sportovní stavby. Představují se také dopravní stavby – silnice R 6, dopravní terminály, zastoupeny jsou i průmyslové stavby. V přehlídce projektů figuruje knihovna, parkovací dům, dostavba letiště, cyklostezka apod. Novinkou letošní soutěže je přehlídka zachráněných památek.

Samostatnou cenu v soutěži udělí hejtman Karlovarského kraje PaedDr. Josef Novotný a primátor města Karlovy Vary Ing. Petr Kulhánek, pod jejichž záštitou celá akce probíhá.

V rámci Dnů stavitelství a architektury Karlovarského kraje bude také vyhlášen nejlepší projektant, který projektoval a nejlepší stavbyvedoucí, který realizoval některou z prezentovaných staveb. Již potřetí bude vyhlášena i Osobnost stavitelství Karlovarského kraje.

 

Helena Kyselá

Tisková mluvčí

(MC)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·