Letní ledová lázeň

22.08.2014 14:34

Již čtvrtý ročník letního příměstského tábora přilákal téměř stovku dětí na zimní stadiony v Klatovech, Plzni a Rokycanech. 

http://www.foto.oko24.info/vydano/2014/20140822143458_001_mc.png

LZ zdravotní hokejová škola, která probíhá celoročně pořádala již tradičně týdenní příměstský tábor. Pro velký zájem jsme letos poprvé otevřeli kemp v Klatovech pro děti z Klatov, Sušice, Domažlic, ale také z Kladna a Litvínova. Kluci a děvčata si zde zkusily trénovat i klatovští odchovanci a plzeňští extraligisté Patrik Petruška a Michal Moravčík. Děti se nepotily jen na ledě, ale polykaly i dávky pohybových a nápravně-zdravotních cvičení v tělocvičně. Svůj prostor měli samozřejmě i brankáři. V následujícím týdnu proběhl kemp v aréně Kooperativy v Plzni. Zde se sešly děti z Plzně, Třemošné, Berouna a Kladna. Na zaplněné ledové ploše se po celý týden předvedli jako trenéři „červenobílý“ Jan Stránský a „energetici“ Michal Vachovec a Jakub Flek. Trenérský kádr vyztužil bývalý reprezentant a plzeňská legenda Jiří Neubauer. Pro velký zájem malých hokejistů a hokejistek jsme rádi otevřeli ještě kemp v Rokycanech, říkají shodně hlavní organizátoři LZ zdravotní hokejové školy bratři Lukáš a Ondra Zdrhovi a Antonín Mařík. V Rokycanech bylo nejvíce dětí z Rokycan, ale dorazili hokejisté z Berouna a Příbrami. Velký ohlas mezi dětmi měla účast a praktický trénink hvězdy Tampy Bay z NHL – Radko Gudase. Děti tak měly možnost slyšet a vidět hráče tak vysokých kvalit. Určitě jim imponovala i jeho skromnost.

http://www.foto.oko24.info/vydano/2014/20140822143540_001_mc.png

Závěrem je nutno dodat, že si vždy poslední den kempů děti zasoutěžily a rozdělily si  velké dorty, které měly podobu velkého hokejového hřiště.

 

Antonín Mařík
tel.: 603 486 643

(MC)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·