Letecký speciál do Lyonu se uskuteční!

05.03.2014 00:00

Ve čtvrtek 13. března odehraje Viktoria úvodní duel osmifinále Evropské ligy na půdě Lyonu. Stejně jako při předchozím výjezdu na Ukrajinu nabídla Viktoria fanouškům také v případě francouzského soupeře možnost využití leteckého speciálu. 

 

„Předchozí výjezd se pro menší počet nahlášených fanoušků neuskutečnil, tentokráte však již ve středu překročil počet nahlášených fanoušků číslo 120 a zájezd se tak v každém případě bude konat. Klub zajistil letadlo pro cca 140 osob, tento speciál bude startovat do Lyonu ráno v den utkání a ihned po závěrečném hvizdu bude odlétat zpět do Čech,“ zhodnotil aktuální stav tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár. „Cena je stanovena bez jakéhokoliv navýšení, za 6500 Kč má fanoušek zajištěny letenky tam a zpět, vstupenku na utkání, dopravu v místě konání zápasu a služby delegáta,“ doplnil Pillár.

 

„Fanoušci mají stále čas do 12 hodin v pátek 7. března, aby na e-mail rataj@fcviktoria.cz potvrdili svůj zájem. Stále zbývá zhruba 20 míst, které fanoušci mohou využít. Již nahlášené zájemce budeme obesílat během čtvrtku a pátku s podrobnostmi o platbě i samotném výjezdu,“ upřesňuje Pillár.

 

Samotný zájezd bude obsahovat let fanoušků do Lyonu, odvoz autobusy do centra města s následným volným programem, vstupenku na zápas, odvoz autobusy zpět na letiště a noční letecký přesun do Prahy. „Chceme tímto postupem dát fanouškům možnost vidět duel ve Francii na vlastní oči a jsme velmi rádi, že se naše iniciativa setkala s úspěchem. Věříme, že i fanoušci v našem leteckém speciálu pomohou viktoriánům v těžkém utkání proti celku Olympique Lyon,“ zakončil Pillár.

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

(MC)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·