Lázeňská sezóna v Karlových Varech začne procházkou vysoko v korunách stromů

29.04.2013 21:40

Program letošních slavností Zahájení lázeňské sezóny v Karlových Varech nabídne nejen kulturní, ale i sportovní zážitky. Již v pátek 3. května bude slavnostně otevřena 2. etapa Přírodního lanového centra Sv. Linhart. Ke stávajícímu dětskému okruhu přibyla zbrusu nová trasa pro dospělé a děti od dvanácti let a sto padesáti centimetrů výšky. Nový okruh čítá 23 překážek, které budou lezci zdolávat ve výšce osm až třináct metrů nad zemí. Vedle mnoha náročných prvků najdou odvážní návštěvníci na trase i několik odpočinkových míst, na kterých si užijí výhled a budou moci načerpat síly na další část okruhu. Jeho absolvování trvá zhruba hodinu, v závislosti na kondici lezců. Na jejich bezpečnost budou dohlížet vyškolení instruktoři.

Věříme, že nová sezóna lanového centra s novým okruhem naváže na velký úspěch loňské premiérové sezóny, kdy branami parku prošlo zhruba 5 tisíc návštěvníků. V den slavnostního otevření bude vstup na oba okruhy lanového centra zdarma.

 

Informace o otevírací době lanového centra a vstupném na jednotlivé okruhy včetně předplatného najdou zájemci na internetových stránkách www.llkv.cz

 

 

 

Helena Kyselá

Tisková mluvčí

Magistrát města Karlovy Vary

 

(MR)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·