Křižovatka Závodu Míru – Vančurova bude od úterý uzavřena

01.06.2012 17:24

Upozorňujeme všechny řidiče na úplnou uzavírku křižovatky silnic II/220 a III/2201 (starorolské ulice Závodu Míru a Vančurova) z důvodu přestavby komplikované křižovatky na křižovatku okružní. Uzavírka potrvá od příštího úterý 5.6.2012 do 31.10.2012.

Jedná se o frekventovanou křižovatku směrů Nejdek - Čankov - Stará Role u budovy Policie České republiky ve Staré Roli. Komunikace jsou ve vlastnictví Karlovarského kraje, přestavbu provádí Krajská správa a údržba silnic.

 

Objízdná trasa:

  • pro vozidla nad 3,5 t a ostatní tranzitní dopravu povede přes Počerny, Mírovou, Chodov, Božičany, Novou Roli a Mezirolí:
    • ve směru od centra bude značena od křižovatky ulic Závodu místu x Svobodova po ulici Svobodova až po křižovatku se silnicí II/222 do Chodova a dále po silnici II/209 přes Novou Roli zpět na silnici II/220. Ve směru od Nejdku bude objízdná trasa totožná v protisměru.

 

  • vozidla do hmotnosti 3,5 t, dopravní obsluha a vozidla MHD a veřejná linková autobusová doprava bude vedena kolem budovy Policie ČR, okolo dopravního hřiště a kostela:
    • doprava jedoucí od centra směrem na Nejdek bude odkloněna do ulice Spojovací, následně po ulicích Rolavská a Kostelní zpět na ulici Závodu míru II/220. Doprava od Nejdku jedoucí po silnici II/220 bude odkloněna na stejnou objízdnou trasu. Směrem do Čankova a z Čankova (ulice Vančurova) bude doprava odkloněna přes ulice Javorová a Jabloňová.

 

Dopravní opatření:

  • Z důvodu zachování průjezdnosti po objízdných trasách bude v ulicích Kostelní, Rolavská, Spojovací, Javorová a Jabloňová omezeno po dobu stavby parkování.
  • Provoz MHD ve směru od Čankova bude využívat výše popsanou objízdnou trasu ul. Javorová, Kostelní, Rolavská a Spojovací, v opačném směru zůstane beze změny. Stavbou nebudou dotčena místa autobusových zastávek.
  • Po celou dobu uzavírky bude zachován přístup k objektům podél přestavované křižovatky a průjezd vozidel záchranných složek.

 

Více o aktuální dopravní situaci na www.dopravniinfo.cz

 

 

Jan Kopál
Tiskový mluvčí

Magistrát města Karlovy Vary

(MR)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·