Krev je zapotřebí i o prázdninách

12.07.2017 17:44

Prázdniny a doba letních dovolených patří mezi ta období, kdy se Transfuzní oddělení FN Plzeň každoročně potýká s nedostatkem dárců krve, přičemž potřeba  krve neklesá, ba právě naopak. Bohužel narůstá počet úrazů a autonehod, které kladou zvýšené nároky na zásoby transfuzních přípravků.

Prosíme naše pravidelné dobrovolné dárce a všechny ty, kteří  by se chtěli nově připojit do našeho registru dárců, aby přišli na naše oddělení krev darovat. V současnosti potřebujeme zejména krevní skupiny  0 -, A-, B-.

 

 

Bonus pro dárce: Darování krve je jedinečným darem člověka člověku. Již podeváté Transfuzní oddělení FN Plzeň společně s firmou Panasonic  pořádají  prázdninovou soutěž o 4K Smart Led televizor značky Panasonic. Všichni dárci, kteří během letních prázdnin na  Transfuzní oddělení FN Plzeň darují krev, mohou  vyplnit soutěžní kupón a  stát se  účastníkem soutěže. Vloni se šťastnou výherkyní stala dárkyně z Horní Břízy z celkového počtu 3 274 dárců. Prvodárců o loňských prázdninách přišlo 181. Kdo vyhraje letos?

Přijďte podpořit dárcovství v červenci a srpnu, darujte krev a zároveň i naději. Pomoci můžete i vy.

 

 

Zdroj: TZ FN Plzeň

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Žáci školy pomáhají v čase adventním
Česká firma s dlouholetou tradicí
s dlouholetou tradicí
Kouzelné Vánoce s Českou sítí
 

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·