Kraj přispěje na údržbu a obnovu sportovních zařízení

08.03.2017 09:12

 

 

Od 1. do 30. dubna budou moci amatérské sportovní kluby a tělovýchovné jednoty z našeho regionu žádat o dotace na údržbu a obnovu sportovních zařízení. Karlovarský kraj na tyto účely vyčlenil více jak 4 miliony korun.

„Podpora rozvoje amatérských sportovních klubů, tělovýchovných a tělocvičných jednot působících v Karlovarském kraji je jednou z našich priorit. Vzhledem k tomu, že jsme si vědomi toho, že jim chybí potřebné peníze naúdržbu a obnovu sportovních zařízení, připravili jsme pro ně nový dotační titul. Celkový finanční objem prostředků určených pro tento program činí 4 125 000 korun,“ uvedl radní pro oblast školství, mládeže a tělovýchovy Jaroslav Bradáč.

Každý z žadatelů může získat příspěvek ve výši až 150 tisíc korun. Dotace ovšem nesmí přesáhnout 70 procent z celkových nákladů projektu. Žádosti je možné posílat poštou na adresu krajského úřadu – odboru školství, mládeže a tělovýchovy,elektronicky prostřednictvím e-podatelny či je osobně doručit na podatelnu krajského úřadu. Podrobná pravidla, včetně kontaktů na zaměstnance, kteří poskytují bližší informace, najdete na internetových stránkách Karlovarského kraje.

 

Zdroj: TZ Krajského úřadu Karlovarského kraje

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·