Kraj nabízí na Mariánské nově služby domova pro seniory

06.01.2017 09:27

 

V podkrušnohorském areálu na Mariánské nabízí Karlovarský kraj od nového roku služby domova pro seniory. Domov má 28 lůžek a je určen pro zájemce z celého Karlovarského kraje. Dosud krajské zařízení na Mariánské poskytovalo jen sociální službu pro osoby se zdravotním postižením.

 

 

Nabídka souvisí především s rekonstrukcí Domova pro seniory „SKALKA“ v Chebu, která bude probíhat do konce roku 2018 a odkud bylo zapotřebí kvůli stavebním pracím přemístit část obyvatel. „Rozsáhlá rekonstrukce si vyžádala dočasné snížení počtu lůžek z původních 109 na 52. Nemohli jsme nechat seniory bez zajištění vhodných náhradních prostor a zároveň jsme pro ně potřebovali zabezpečit kvalitní zázemí se vším, na co byli zvyklí. Takovou možnost poskytl právě areál na Mariánské, který mohou využít nejen lidé z chebské SKALKY, ale i další senioři,“ uvedl Petr Kubis, náměstek hejtmanky pro oblast sociálních věcí.

O žádostech k přijetí do domova bude rozhodovat přímo vedení zařízení. Potřebné kontakty lze najít na webových stránkách domova:  www.domov-marianska.cz (v současnosti procházejí úpravou) a dále na telefonních číslech:

Ředitel: 731449310

Sociální pracovnice: 602554234, 730524749, 354224205, 354224207

E – mail: domovmarianska@pokk.cz

 

 

 

Zdroj: TZ Krajského úřadu Karlovarského kraje

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·