Kotel viktoriánů vyprodán, Hradec uvolní pro hosty celou východní tribunu

30.05.2013 00:00

V sobotu je na programu poslední kolo letošního ročníku Gambrinus ligy. Zatímco o sestupujících je již jasno, o mistrovi se rozhodne právě v tomto kole.  Klíčový duel z pohledu fanoušků plzeňské Viktorie se odehraje v sobotu 1. 6. od 17.00 hodin na Malšovickém stadionu v Hradci Králové.

Východočeši poskytli fanouškům červeno-modrých 600 vstupenek do sektoru hostujících fanoušků, již ve středu po druhé hodiny odpolední však pokladny ve Štruncových sadech hlásily vyprodáno. „Držitelé permanentních vstupenek si všech šest stovek vstupenek rozebrali během několika málo hodin, prodej v Plzni byl tedy s definitivou ukončen. Hradecký klub však ve spolupráci s bezpečnostními složkami vyšel vstříc obrovské poptávce ze strany plzeňských fans, a ti tak budou moci nakoupit vstupenky do dalších „viktoriánských“ sektorů přímo ve východočeské metropoli. K dispozici bude přes 1500 lístků,“ uvedl zprávu od soupeře tiskový mluvčí viktoriánů Pavel Pillár.

Utkání je vyhlášeno jako rizikové a budou vydána zvýšená bezpečnostní opatření. Jedním z nich je oddělení západní části stadionu od východní. Východní tribuna, umístěná blíže k umělé trávě, bude určena výhradně pro příznivce plzeňské Viktorie. Západní tribuna, plus montovaná tribuna za brankou, budou určeny pro domácí fanoušky.

Současně s rozdělením stadionu budou také rozděleny pokladny a vstupy do stadionu. Příznivci Viktorky, kteří si zakoupí vstupenku na východní tribunu (za lavičkami mužstev), mají přístup pouze od silničního okruhu – Malšovic. Zde budou také pokladny, kde si mohou plzeňští příznivci vstupenky před utkáním zakoupit (viz přiložená mapka).

„Toho, kdo si zakoupí vstupenku na západní tribunu, turniket na východní nepustí. A samozřejmě i naopak. Hradečtí permanentkáři se dostanou pouze na západní tribunu. Vše bude odděleno zábranami a pod důslednou ostrahou pořadatelské služby,“ vysvětluje nutné kroky sekretář hradeckých fotbalistů Martin Černík.

Samostatný vchod do ´kotle´ fanoušků hostí na východní tribuně je oddělený z městského okruhu a zůstává nezměněn. Do této části stadionu byly vstupenky distribuovány výhradně klubem FC Viktoria Plzeň a v tuto chvíli již není možné je zakoupit (viz výše). „Na tyto vstupenky se majitel nedostane do jiného prostoru na stadion, než právě do kotle hostí,“ doplňuje hlavní pořadatel Votroků.

Fanoušci svěřenců trenéra Pavla Vrby můžou vstupenky zakoupit 2 hodiny před utkáním, tedy v sobotu 1. června od 15:00. Cena vstupenek je na utkání FC Hradec Králové – Viktoria Plzeň stanovena na 150 Kč.

„Domácí pořadatelé apelují na fanoušky Viktorie, aby dodržovali návštěvní řád stadionu. Základem je zákaz jakéhokoliv vtrhnutí na hrací plochu či technickou zónu během utkání i po jeho skončení. K tomuto přání hradeckých pořadatelů se Viktoria plně připojuje,“ zakončil informace Pillár.

http://img1.rajce.idnes.cz/d0103/8/8074/8074471_4905f3429b61d63fa80d9a981468661b/images/STADION_FCHK_FCVP.jpg

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

(MC)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·