Ke Slavii mám respekt, ale chci ji porazit!

21.08.2014 17:57

 

Šlágr pátého kola Synot ligy bude v sobotu večer hostit pražská Synot Tip Arena. Hráči Viktorie Plzeň, kteří okupují první příčku ligové tabulky, vyzvou ve Vršovicích druhý tým v pořadí, domácí Slavii Praha. Trenér Miroslav Koubek bude se svým týmem chtít potvrdit vítěznou premiéru proti Hradci Králové.

Atraktivní zápas si jistě nenechá ujít početná skupina fanoušků z obou táborů. „Já očekávám krásnou atmosféru, ke které když přidáme dobrou hru, budu tento zápas vnímat jako dílčí fotbalový svátek tohoto kola,“ říká trenér Viktorie Plzeň, za kterou Slavia zaostává o jediný bod. „Čeká nás náročný soupeř. Vzhledem k tomu, že náš způsob hry je odlišný od způsobu hry Slavie, čeká nás konfrontace dvou diametrálně odlišných stylů. Příchod nových posil do týmu, rekonstrukce kádru a také příchod nového trenéra absolutně změnil to, jak se Slavia prezentuje na hřišti,“je si vědom Miroslav Koubek.

V týdnu se do zápasového rytmu vrátil Marián Čišovský, lavička marodů se tak opět zúžila. „Marián odehrál zápas v Juniorské lize, a i když jeho zranění stále ještě odeznívá, je schopný absolvovat jistou zátěž,“ naznačuje Koubek, že slovenský obránce by se už mohl vrátit do sestavy Viktorie.

Zápas v Edenu bude pro Miroslava Koubka jistě specifické. Vždyť Slavii v loňské sezóně vedl jako hlavní trenér, než byl vystřídán Nizozemcem Alexem Pastoorem. „Beru to jako další utkání v řadě, které nám přineslo rozlosování právě teď. Začátek ligy nám to udělal pikantnější v tom smyslu, že obě mužstva figurují ve špičce tabulky. Pro mě není zápas v Edenu důvodem k nějaké dramatické motivaci. Ke Slavii cítím respekt, ale chci ji porazit,“ uzavírá odhodlaně plzeňský lodivod.

Zdroj: TZ FC Viktoria Plzeň

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·