Ke dni studentstva volný vstup

15.11.2016 12:00

 

Ke dni studentů a státnímu svátku nabízí Karlovy Vary studentům volný vstup na dvě akce zajímavé akce:

 

V předvečer svátku (středa 16. 11. od 19:30) je to koncert kapely ZRNÍ, která letos slaví 15 let od svého vzniku, a to v klubovém divadle Husovka.

·         Kapele Zrní jsou žánry fuk. A když se jich někdo zeptá, odpoví: něžný artbrut, kladenskej uhelnej zen. Jde o koncertní špičku, jakmile je uslyšíte naživo, dostanou vás. A proto na ně lidi chodí. Jejich projev je stejný jako jejich muzika. Osobitý, hypnotický, hutný, energický, uvěřitelný. Ačkoliv zpívají česky, jsou světoví.www.husovka.info

 

Ve čtvrtek 17. 11. od 19:30 je to klubová projekce filmu Pedra Almodóvara JULIETTA v kině Drahomíra, v rámci programu Filmového klubu Karlovy Vary.

·         Julieta žije sama se svou dcerou Antíou poté, co do jejich šťastného života krutě zasáhl osud. Po smrti Julietina manžela Xoana, Antíina otce, prožívají nejhorší období. Obě trpí, Julieta se uzavře do sebe a jejich tichá bolest je postupem času odcizuje. Když je Antíe osmnáct let, opustí svou matku bez jediného slova vysvětlení. Julieta ji více než 12 let zoufale hledá všemi možnými způsoby. Během té dlouhé doby zjišťuje, jak zoufale málo svou dceru zná. Až náhodné setkání s Antíou dává její matce šanci pokusit se ji získat zpět. Osamělá a zlomená Julieta se rozhodne konfrontovat svůj život a říct dceři pravdu o osudových událostech, které jejich životy rozdělily. Režie: Pedro Almodóvar, Španělsko 2016, 99 minut.www.fkkv.cz

 

Srdečně zveme nejen studenty.

Volný vstup získají studenti na základě dokladu, prokazujícího studium na střední či vysoké škole (např. ISIC, index, žákovská knížka, potvrzení o studiu, atd.)

 

Zdroj: TZ Magistrátu města Karlovy Vary

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·