Karlovy Vary v Londýně zaválely

05.09.2014 20:06

 

Poslední srpnový víkend si v Londýně dali dostaveníčko milovníci bojových sportů, konkrétně Shorinji Kempo. Na nejprestižnější události roku, turnaji Taikai 2014, se sešlo šest federací. Zastoupeny byly tyto státy: Anglie, Irsko, Japonsko,Švýcarsko, Česko a Skotsko. Českou federaci Shorinji Kempo vedl její Prezident Miroslav Ponert, který je zároveň instruktorem výcviku Městské policie Karlovy Vary. Miroslav Ponert se již mnoho let věnuje jak výcviku strážníků, tak i výchově mladých sportovců a v posledních letech vede i sebeobranu v rámci Senior akademie.

Nejúspěšnější výpravou se stala výprava z ČR, konkrétně oddíl z Karlových Varů, což podtrhuje vynikající dlouholetou práci pana Ponerta, který si z Londýna přivezl návdavkem zlatou medaili v kumite družstev. Za zmínku určitě stojí, že kromě jmenovaného, dosáhl velkého úspěchu i další strážník karlovarské městské policie Michael Zerzáň, který dokázal zvítězit hned ve dvou soutěžích.    

Účastníci turnaje si kromě tatami užili přátelské atmosféry, procvičili angličtinu a prohlédli si pořadatelské město nad Temží.

Úspěšný strážník MP Michael Zerzáň uprostřed

Zdroj: TZ MP Karlovy Vary

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·