Karlovy Vary čeká největší triatlonová akce roku

20.07.2015 14:06

 

 

Necelý měsíc zbývá organizátorům na doladění největší triatlonové akce  u nás. Podvacáté budou Karlovy Vary hostit ve dnech 22.-23.srpna CITY TRIATHLON a ETU Evropský pohár. V největších českých lázních jsou opět pro triatlonovou Evropu a závodníky a závodnice ze zámoří připraveny náročné tratě.

 

“Letošní závod nese pořadové číslo „20“. Od roku 1994 s jedinou výjimkou  se  v Karlových Varech rozhodovalo o vítězích evropského poháru a dvakrát se udělovaly tituly mistra Evropy (2001 Filip Ospalý). Patronát nad letošním ročníkem převzali Jan Řehula, bronzový na Olympijských hrách v Sydney, a Markéta Wernerová, poslankyně Parlamentu České republiky.

 

Letos chceme otevřít CITY TRIATHLON Karlovy Vary pro maximální počet startujících. Pro děti je připraven v sobotu 22.srpna od 10 hodin WITTE Automotive Baby Duathlon. Rodiče se mohou zapojit do štafety se svými ratolestmi.

 

Poprvé neomezíme počet závodníků v kategorii OPEN. Přihlašování je v plném proudu přes internetové stránky www.czechtriseries.cz. Pro prvních 250 přihlášených je připraveno závodnické tričko s ročníkem 2015. Pro některé je to už sběratelský kousek, třeba v pořadí dvacátý.

 

Firmy i třeba tria kamarádů mohou postavit štafetu. Ty odstartují také v sobotní podvečer po 18 hodině.

Do startovního pole závodu OPEN se určitě počítá kategorie paratriatletů. V loňském roce se jim zdál závod super, ale krátký, takže si letos vyzkoušejí standardní tratě závodu OPEN“ tak hovoří o tomto ročníku ředitel závodu Vladimír Malý.


 

Více informací na www.citytriathlon.cz

Zdroj: TZ CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2015

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Žáci školy pomáhají v čase adventním
Česká firma s dlouholetou tradicí
s dlouholetou tradicí
Kouzelné Vánoce s Českou sítí
 

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·