Karlovy Vary a Tel Aviv spojí od června pravidelný letecký spoj

14.12.2016 12:57

 

Spolupráce Karlových Varů s Izraelem přinese další ovoce. Provozovatel CK - VISITSPA a.s. a dopravce Travel Service a.s. budou od 13. června nejméně do 12. září příštího roku zajišťovat pravidelný úterní charterový spoj Karlovy Vary – Tel Aviv – Karlovy Vary.

 

Spoj bude létat vždy v úterý, lety budou označené jako QS3126 a QS3127. Z karlovarského letiště bude do Tel Avivu odlétat Boeing 737 o kapacitě 183 míst v 11:15, nazpět se vrátí tentýž den ve 20:35.

 

On-line prodej letenek od 359 USD (obousměrný let včetně TAX) začne na jaře příštího roku, větší část kapacity je už v tuto chvíli ale smluvně naplněna izraelskými cestovními kancelářemi pro jejich klienty mířící do lázní.

 

Za čtrnáct týdnů provozu by měla linka přivézt do regionu přes 2000 izraelských lázeňských hostů.

 

Podle vedení města jde o první krok k oslovení vzdálenějších klientel po pokračujícím úbytku ruských návštěvníků lázní. V Karlových Varech je počtem zatím nahrazují například návštěvníci němečtí a tuzemští, kteří ale obvykle přijíždějí na kratší pobyty. Hosté přilétající novou linkou budou pobývat déle, cestovní kanceláře jim nabízí komplexní lázeňské pobytové balíčky.

 

Počty hostů z Izraele v poslední době každoročně rostou, většina z nich přitom už nyní využívá lázeňskou léčbu. Je pravděpodobné, že nová linka rostoucí zájem izraelské klientely ještě urychlí.

 

Zdroj: TZ Magistrátu města Karlovy Vary

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·