Karlovarský triatlon získal silného partnera

04.08.2015 12:17

 

 

Co mají CITY TRIATHLON Karlovy Vary a nový partner společného? Genius loci největších českých lázní, poslání vychovávat mladou generaci, mezinárodní prostředí a také vztah ke sportu. Právě díky novému partnerovi se do loga závodu dostane další z karlovarských symbolů – kamzík. CITY TRIATHLON Karlovy Vary tak vstoupí do druhé dekády v nové síle, právě díky Carlsbad International School.

„Carlsbad International School (CIS) je soukromou internátní školou, která v anglickém jazyce vzdělává chlapce a děvčata ve věku 14 – 18 let v srdci Evropy v Karlových Varech. První kontakty jsme navázali v loňském roce a spolupráce se osvědčila. Carlsbad International School inspiruje své studenty, aby byli úspěšní. Stejné cíle si kladou sportovci ve sportovních disciplínách, mezi nimiž vyniká triatlon díky trojkombinaci plavání – cyklistika – běh svou náročností. Naše společné ambice s CIS jako generálním partnerem jsou vysoké.Tim Sloman, ředitel Carlsbad International School, říká: „Jsem přesvědčen, že naši dnešní studenti budou v budoucnu osobnostmi v podnikatelské sféře, manažerských pozicích, politice, a třeba právě ve sportu. Škola a sport učí mladé lidi disciplíně, dává jim šanci stát se úspěšnými.
Naše škola působí v jedinečném kampusu v lázeňském městě a díky CITY TRIATHLONu můžeme podpořit sportovní aktivity pro děti, mládež, profesionální i amatérské sportovce.
Chceme být součástí jedinečné akce, která patří ke Karlovým Varům stejně jako Carlsbad International School.
Budeme rozhodně aktivním partnerem, protože chceme spolu s Karlovými Vary, fanoušky a mezinárodními závodníky CITY TRIATHLON „zažít“. V sobotu 22.srpna budeme stát na startu štafetového závodu,“ uzavírá Tim Sloman. Více informací na www.citytriathlon.cz a www.carlsbadschool.cz.

 

Zdroj: TZ CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2015

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·