Karlovarský kraj získal cenu na TourRegionFilmu

09.10.2016 17:52

 


Zároveň se 49. ročníkem Mezinárodního festivalu filmů s cestovatelskou tematikou TourFilm 2016 se koná v Karlových Varech také Národní filmový festival turistických filmů TourRegionFilm. A právě v rámci tohoto národního festivalu získal kraj hlavní cenu v kategorii Mobilní aplikace a webové stránky za mobilního „Průvodce Karlovarským krajem“, který seznamuje návštěvníky s jednotlivými místy v regionu.


Cenuběhem slavnostního večera převzal krajský radní Edmund Janisch a vedoucí odboru kulturyRadim Adamec. „Aplikace byla vytvořena společností Altair Software a vznikla jako jedna z aktivit projektu „Prezentace Karlovarského kraje – Živého kraje“, který byl financován z prostředků pro regionální rozvoj prostřednictvím Regionálního operačního programu Severozápad,“ vysvětlil Radim Adamec.

http://www.foto.oko24.info/vydano/2016_3/20161009175702_001_ls.png

Zleva: vedoucí odboru kultury krajského úřadu Radim Adamec s krajským radním Edmundem Janischem

 

TourRegionFilm je součástí nejstaršího filmového festivalu cestovatelských filmů Tourfilm už Obsah článku

 23 let. Jeho posláním je uvést a ocenit filmy, spoty a v dnešní doběimultimediální obsah, který svou obsahovou náplní a uměleckou úrovní přispívá k rozvoji cestovního ruchu především v regionech. Karlovarský kraj se letošního ročníku festivalu zúčastnil nejenom jako soutěžící, ale rovněž v roli partnera akce. Se svou aplikací uspěl v konkurenci dalších účastníků, mezi kterými byly například KrajVysočina, Praha, Liberecký kraj a další. „Velmi si vážím tohoto ocenění. Mé poděkování patří nejenom pracovníkům odboru kultury, památkové péče, lázeňství a cestovního ruchu za dobré nápady a odvedenou práci, ale také autorům dané aplikace. Vím, že nesmíme usnout na vavřínech a stále pracujeme na doplňování nejen aplikace, ale i webu,“ uzavřel krajský radní Edmund Janisch.

 

Zdroj: TZ Krajského úřadu Karlovarského kraje

LPP 

 


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·