Karlovarský kraj přispěje Klubu českých turistů na značení tras

15.03.2016 14:09

 

 

 I v letošním roce Karlovarský kraj podpoříKlub českých turistů, který se dlouhodobě zabývá údržbou a značením cyklistických tras a stezekv regionu. Pokud to schválí krajské zastupitelstvo,klubzíská příspěvek ve výši 300 tisíc korun.

Karlovarský kraj poskytuje dotace na údržbu a značení cyklistických trasjiž od roku 2003. Klub českých turistů v současnosti spravuje v regionu na dva tisíce značených cest. „Náš region nabízí ideální podmínky pro cykloturistiku. Díky cílené podpoře Karlovarského kraje se může pochlubit kvalitním značením, což se pozitivně promítá i do jeho návštěvnosti. Těší mne, že se stal mezi cyklisty vyhledávaným cílem,“ uvedl hejtman Karlovarského kraje Martin Havel.

Z příspěvku Karlovarského kraje zajistí Klub českých turistů například přeložení trasy z Habartova na Hartenberg, a to ze silnice na lesní cesty. Dojde také kprodloužení tras z Dolního Žďáru do Ostrova, z Milířů do Březové a vyznačení trasy na Rotavské varhany.Provedeny budou úpravy i dalších cyklistických tras včetně údržby všech stávajících. 

Zdroj: TZ Krajského úřadu Karlovarského kraje

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·