Kalendář pro rok 2016 ve jménu Viktoriánského srdce

08.12.2015 12:05

 

 

Speciální kalendář pro rok 2016 připravila pro své fanoušky Viktoria Plzeň. Tématem se stal dlouhodobý charitativní projekt Viktoriánské srdce, který za více než 3 roky existence pomohl více než desítce organizací v Plzni a blízkém okolí. Každý měsíc kalendáře pro nadcházející rok je věnován jedné z organizací, na unikátních fotografiích se představil kompletní kádr úřadujících ligových šampionů.

Snímky plzeňského fotografa Josefa Adlta zachytily hráče Viktorie v reálných prostředích jednotlivých institucí, kterým projekt Viktoriánské srdce generoval v součtu již přes 1,5 milionu korun. „Naším cílem byly příběhové fotografie, které by fanouškům představily reálné kulisy jednotlivých partnerských organizací i příběhy jednotlivců. Na každé stránce kalendáře je dominantní fotografie doplněna krátkým představením partnerské organizace,“ představuje základní ideu kalendáře tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár, který dále doplňuje: „Fotbal je společenským fenoménem, který nekončí posledním hvizdem rozhodčího. Uvědomujeme si, že prostřednictvím našich fanoušků můžeme ovlivnit spoustu životních osudů a jsme za tuto možnost vděční. Kalendář vznikal právě v tomto duchu s cílem připomenout, že pomáhat se dá všude kolem nás.“

Finální snímky kalendáře jsou laděny do černo-bílé, z každé fotografie vystupují pouze červeno-modré barvy plzeňského klubu. „Vážná témata z jednotlivých stránek jsme přesto chtěli představit v pozitivním duchu a věřím, že tento záměr se povedl. Všem partnerským organizacím patří za realizaci obrovský dík, fotografie vznikaly bez výjimky v dobré náladě,“ řekl dále Pillár.

Kalendáře jsou k dostání ve fanshopu a na eshopu Viktorie za 299 Kč, přičemž také samotným nákupem pomohou fanoušci dobré věci. „Z každého prodaného kalendáře bude 50 Kč určeno projektu ´Viktoriánské srdce´.  Po lednovém ukončení prodeje kalendářů pak finální částka pomůže další organizaci, která rozšíří okruh viktoriánské rodiny,“ zakončil Pillár.

 

Zdroj: TZ FC Viktoria Plzeň

LPp

 


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·