K zápasu s CSKA se vztahují bezpečnostní opatření

08.12.2013 00:00

V úterý večer v západočeské metropoli vypukne utkání, které rozhodne o setrvání nebo vypadnutí Viktorie Plzeň z evropských pohárů pro sezónu 2013/2014. V souvislosti se sledovaným zápasem přijal klub po konzultaci se zástupci UEFA zesílená bezpečnostní opatření.

 

Vzhledem k rizikovosti utkání nebude domácím fanouškům umožněno volně se pohybovat v bezprostřední blízkosti vstupu do sektoru hostů. „Podle zpráv od soupeře se do Plzně vydá velké množství fanoušků ruského celku, ti budou doplněni také o příznivce CSKA z Německa a okolních států. V souvislosti s tímto chceme předejít jakýmkoliv možným problémům a přístupová cesta pro fanoušky hostí bude od ostatních návštěvníků stadionu oddělena pevnými zábranami,“ informuje tiskový mluvčí klubu Pavel Pillár. „Utkání je hodnoceno jako rizikové a jako k takovému k němu bude přistupováno. Všechny složky bezpečnostního systému v čele s Policií ČR a Městskou policií Plzeň jsou připraveny, i díky zkušenostem z minulých zápasů evropských soutěží věříme, že také tentokráte se duel obejde na stadionu i ve městě bez výraznějších problémů.“

 

Stejně jako v případě utkání s Bayernem Mnichov zůstane uzavřen parkovací dům Rychtářka, jehož kapacita bude plně využita zástupci UEFA a obchodními partnery Evropské fotbalové asociace. „Fanoušci musí využít parkovací místa na odstavných plochách mimo Doosan Arenu, v bezprostřední blízkosti Štruncových sadů budou všechny parkovací plochy plně využity pro potřeby klubu a UEFA,“ zakončil Pillár.

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

(MC)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·