Jakub Hora se zapojí do přípravy Českých Budějovic

27.06.2014 14:07

Třiadvacetiletý Jakub Hora odchází ze západočeské metropole do týmu staronového účastníka domácí nejvyšší soutěže. Kmenový hráč Viktorie Plzeň bude po celou sezónu 2014/2015 hostovat v Dynamu České Budějovice. 

 

Záložník, který v dresu Viktorie nastoupil do třiadvaceti zápasů ligové soutěže, neodchází do zcela neznámého prostředí. V týmu Dynama již působil v jarní části sezóny 2012/2013. „Jakub Hora zůstává perspektivním hráčem, kterému ovšem v realitě velké konkurence v kádru nemůžeme zaručit dostatečné zápasové vytížení. Věříme, že v Českých Budějovicích najde ideální podmínky pro co nejlepší rozvoj svých schopností,“ vyjádřil se generální manažer Viktorie Plzeň Adolf Šádek. „V současné době dolaďujeme poslední detaily, nicméně jsme dohodnuti na hostování do konce nadcházející sezóny. V nejbližších dnech Jakub odcestuje do Českých Budějovic, kde se zapojí do tréninkového procesu,“ dodává Šádek.

 

Jakub Hora přestoupil do Viktorie Plzeň po sezóně 2011/2012, kterou strávil na hostování ve Slavii Praha. Se západočeským klubem získal v následujícím ročníku ligový titul a zasáhl také do utkání základní skupiny Evropské ligy. V rámci hostování si vyzkoušel také působení v klubech Českých Budějovic nebo Bohemians Praha 1905.

 

Zdeněk Rataj

Projektový manažer

(MC)

 


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·