Jakub Hora odchází na hostování do Bohemians Praha 1905

08.08.2013 00:00

Den po úspěšné odvetě 3. předkola Ligy mistrů hlásí Viktoria Plzeň změnu v hráčském kádru. V týmu Bohemians Praha 1905 bude v následující sezoně hostovat Jakub Hora. Dvaadvacetiletý ofenzivní fotbalista se ve Vršovicích již ve čtvrtek dopoledne zapojí do tréninku.

„Jakub je hráč s velkou fotbalovou perspektivou, se kterým ve Viktorii do budoucna nadále pevně počítáme. V realitě velké konkurence na ofenzivních postech by však v této chvíli nedostával v Plzni tolik herních příležitostí. Při volbě jeho působiště pro nadcházející období jsme přihlédli jednak k přání samotného hráče, jednak k velkému zájmu ze strany Bohemians 1905. Pevně věřím, že se Kuba ve Vršovicích bude pravidelně objevovat v základní sestavě a jeho působení v dresu klokanů bude přínosem pro něj, Bohemians a v konečném důsledku také pro Viktorii,“ řekl k hostování mosteckého odchovance generální ředitel Viktorie Plzeň Adolf Šádek.

Jakub Hora působí ve Viktorii od července 2011, v červeno-modrém dresu Plzně si připsal 33 ligových startů a výrazně se podílel také na loňské cestě úřadujících mistrů v rámci základní skupiny Evropské ligy.

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

(MC)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·