Jak vychovat budoucí olympioniky – triatlonový recept

10.08.2014 10:08

Recept, jak najít budoucího olympijského medailistu nebo medailistku, si vyzkouší Česká triatlonová asociace letos poprvé v Karlových Varech. Na MATTONI CITY TRIATHLONU jsou zařazeny závody Olympijských nadějí společně s Mistrovstvím České republiky mládeže.

 

„Mladí závodníci a závodnice otestují naši připravenost a karlovarské tratě v sobotu 16.srpna dopoledne,“ říká Vladimír Malý, ředitel závodu. Mistrovství České republiky v celkem čtyřech kategoriích je určeno pro děti od 8 let až po juniory ve věku 18-19 let.

V sobotu se na stejných tratích bude odehrávat Závod Olympijských nadějí. Tento projekt Visegrádské 4 je určen mezinárodním triatlonovým týmům ze členských zemí. Pořadatelství tohoto závodu rotuje mezi jednotlivými státy a koná se pod záštitou českého Olympijského výboru. V Karlových Varech se partnerem závodu stala Carlsbad International School. Čtyřčlenná družstva pro mezinárodní závod štafet tvoří 2 chlapci a dvě dívky. Malý k tomuto závodu dodává: „Dravost, soutěživost a také chuť učit se nové taktice a zvládnout nejen fyzickou, ale také psychologickou přípravu na závod, této kategorii rozhodně nechybí. A náš partner – Carlsbad International School - nás může podpořit zkušenostmi s výchovou a vzděláváním mládeže různých národností.“

Kdo jsou olympijské naděje? Koho uvidíme možná za několik let na stupních vítězů pod olympijskými kruhy? Přijďte se podívat na slavnostní vyhlášení v neděli krátce po poledni ve 14 hodin před hotel Thermal v Karlových Varech.


Více informací na www.citytriathlon.cz

Zdroj: TZ MATTONI CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2014

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·