Holky a mašinky – nedělní motokros v Merklíně

27.07.2013 16:17

Nedělní motorkros v Merklíně – holky a mašiny!

 

Příjemně strávená neděle u atraktivního motokrosu – taková je nabídka západočeského Merklína pro všechny fanoušky motoristického sportu.

Pro pánskou část publika je tentokrát připraven i vzrušující bonus, protože hlavním bodem programu bude mezinárodní mistrovství ČR v motokrosu žen! Okouknout holky a mašiny můžete nejen na trati ale samozřejmě i v depu, které je pro návštěvníky volně přístupné. A v tomhle hicu bude rozhodně na co koukat!

K návštěvě merklínských závodů jsou mile zvány i dámy, protože i pro ně je připravena parádní podívaná. Na svých krosových strojích se jim předvedou borci ze západních, středních a severních Čech, kteří porovnají síly v rámci renomovaného MOTUL CUPu,sdruženého pohárového seriálu středisek motokrosu Nepomuk, Střední Čechy a Chomutov.Divákům pravidelně nabízí výbornou zábavou, a stejně tak tomu bude i v neděli v Merklíně, kde aktivní pořadatelé z místního AVZO zatraktivnili výhled na první zatáčku po startu. Těch nás čeká celkem 12, protože rozjížďky děvčat doplní krosaři ve třídách Hobby MX2, Hobby Open, MX2, Open a Veterán.

Ať už vás rozpálí motokros nebo slunce, rychlá pomoc je v Merklíně vyřešena. Můžete se zchladit ve stínu mnoha stromů nebo u dobře zásobených stánků s občerstvením. Kromě žízně zde ukojíte i další choutky, připraven bude tradiční gulášek, závodnická klobása a další grilované dobroty.

Závodiště se nachází na kraji obce a dojedete až k němu pohodlně autemMůžete dorazit již ráno, kdy od 8 h program zahájí volné a kvalifikační tréninky, hlavní závody pak začínají ve12:30 h. Hlasový doprovod akce obstarají komentátoři Petr Maršálek a Miroslav Šimek.

 

Mapu a další informace naleznete na webu merklínských http://motokrosmerklin.cz.

 

 

Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·