Hokejové derby budou viktoriáni sledovat společně

19.02.2014 00:00

Kromě čtvrtečního utkání Viktorie Plzeň v rámci prvního vyřazovacího kola Evropské ligy se každý sportovní fanoušek jistě zajímá o právě probíhající olympijské hry a hokejový turnaj, v rámci kterého se dnes odpoledne utká česká reprezentace s výběrem Slovenska.

 

V plzeňské kabině je bývalé federální derby velkým tématem. „Velké hecování mezi námi a kluky ze Slovenska neproběhlo, ale díky společnému sledování zápasu určitě něco přijde. Kdo prohraje, asi si to od ostatních slízne. Já věřím Čechům a tipuji výsledek 4:2. Doufám, že se to vyplní a budeme si pak moct trochu rýpnout do našich Slováků,“ usmívá se Václav Procházka. „Slováci jsou hodně nahecovaní a dobře připravení tak, aby nám vítězství vzali. Podobné to bylo i vloni, kdy jsme hráli přátelský fotbalový zápas. Následně dostali tři góly a bylo vymalováno. Věřím, že jim jejich hokejové sebevědomí trochu snížíme,“ přidává se dobře naladěný David Limberský. „Kdy jindy by se Češi měli odrazit k lepším výkonům, než v zápase se Slováky. Věřím našim,“ říká rozhodně Limberský.

 

Pohled z druhé strany nabízí slovenský záložník Michal Ďuriš. „Atmosféra bude určitě dobrá, protože se budeme dívat společně. Nic jiného než vítězství našeho týmu neberu, protože jinak bychom to dostali, lidově řečeno, pořádně sežrat,“ přeje si Ďuriš, který očekává především hezký hokejový zápas. „Ani jednomu týmu se nedaří dle představ, ale dle mě to bude večer vynikající hokej z obou stran. Postoupit ale může jen jeden, takže přání kabiny jsou jasně dané.“

 

Duel začíná v 18 hodin, ihned po jeho skončení míří viktoriáni na pokoje. „Hokej i olympiádu samozřejmě sledujeme a související vtípky k tomu patří. Všichni ale máme v hlavách pouze čtvrteční zápas s Doněckem. I proto věřím, že případný smutek přejde slovenské kluky už přes noc,“ uzavírá s úsměvem hokejové téma David Limberský.

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

(MC)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·