Hledá se Žena regionu, nominujte své favoritky

26.02.2017 16:55

 

Máte ve svém okolí nějakou výjimečnou ženu, která se obětuje pro druhé a zvládá své aktivity skloubit s péčí o rodinu? Tak jí nominujte do regionálního kolasoutěže Žena regionu.Své návrhy můžete zasílat do 1. března.

„Cílem soutěže je ocenit úsilí výjimečných žen a zviditelnit jejich smysluplnou práci. Nejedná se přitom jen o veřejně známé a úspěšné osobnosti, ale především o obyčejné ženy, o jejichž nezištných aktivitách nemá veřejnost ani média sebemenší tušení. I proto jsem nad akcí sama osobně převzala záštitu,“ uvedla hejtmanka Karlovarského kraje Jana Vildumetzová.

Nominace jsou přijímány do 1. března, a to prostřednictvím online formuláře na webových stránkách www.zenaregionu.cz. O titul se mohou ucházet všechny ženy, kterým se podařilo dosáhnout vynikajících výsledků v některé z následujících kategorií:

1.            podnikání, politika a veřejná správa

2.            vzdělávání, věda a výzkum

3.            zdravotnictví a charitativní činnost

4.            umění, kultura a sport

 

Novinkou letošního osmého ročníku je odměna pro nominující. Jakmile budou ukončeny nominace, organizátoři vylosujípět výherců, kteří obdrží hodnotné dárky od partnerů soutěže.Od 9. do 30. března pak proběhne internetové hlasování. Ženou regionu se stane osobnost s nejvyšším počtem platných hlasů. Kromě toho bude vyhlášena ještě absolutní vítězka celé soutěže.Vloni získala v Karlovarském kraji titul Marie Lokingová, provozovatelka psího útulku v Horní Hraničné u Chebu.

 

Zdroj: TZ Krajského úřadu Karlovarského kraje

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·