Historické mezníky Karlových Varů na fasádě Národního domu

28.04.2015 10:44

 

 

Zahájení lázeňské sezóny 2015 v Karlových Varech nabídne unikátní podívanou. Jedním z vrcholů prodlouženého víkendu bude audiovizuální projekce na stěny budovy Národního domu. Zrekonstruovaná památka nově nesoucí název Grandhotel Ambassador – Národní dům se v pátek a v sobotu večer stane pomyslným plátnem, na které bude promítán videomapping nesoucí název Prameny Karlových Varů. Videomapping je rozdělen na několik částí – prameny, historie a abstrakt. Autorem audiovizuálního díla nazvaného Prameny Karlových Varů je produkční a technická společnost Borovka Promotion.

Tématem videomappingu vytvořeného přímo pro Karlovy Vary a na míru budově Národního domu jsou nejen karlovarské prameny, ale také prvky historie Karlových Varů (budování města, povodeň, požár, Karel IV., Goethe, Becherovka, návštěva T. G. Masaryka). Sedmiminutová produkce bude doplněna dalšími prvky videomappingu (hrou s objektem Národního domu) a chybět nebude tematický hudební doprovod.

Pro samotnou realizaci nainstaluje produkční společnost do okolí Národního domu projekční věže s několika projektory.

Videomapping na fasádu Národního domu bude přístupný veřejnosti ZDARMA v pátek a v sobotu 1. a 2. května ve čtvrthodinových intervalech od 22:00 do 24:00 hodin.

Náklady na produkci audiovizuální projekce hradí společnost Eltodo.

 

Zdroj: TZ Magistrátu města Karlovy Vary

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Žáci školy pomáhají v čase adventním
Česká firma s dlouholetou tradicí
s dlouholetou tradicí
Kouzelné Vánoce s Českou sítí
 

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·