Hejtman uvítal první občánky narozené v Plzeňském kraji

20.02.2012 15:44

Plzeň, 20. 2. 2012 - Hejtman Plzeňského kraje uvítal první holčičku a prvního chlapce narozené v Plzeňském kraji v roce 2012. Slavnostní setkání se uskutečnilo na krajském úřadu. Rodiče novorozeňat si odnesli šek v hodnotě 10.000 korun.

Prvním chlapec kraje Jan Daniš z Rokycan a první holčička Anetka Hereinová z Radnic na Rokycansku dostali od hejtmana pamětní list a velkého plyšového psa.

Přeji oběma prvním a hlavně krásným dětem Plzeňského kraje hodně zdraví, štěstí do života, hodně lásky a doufám, že vám drobný příspěvek od kraje bude k užitku,řekl v úvodu setkání hejtman Milan Chovanec.

Obě miminka přišla na svět první den tohoto roku; Honzík minutu po půlnoci v Rokycanské nemocnici mamince Petře Danišové. Doma 21měsíčního bratříčka Matyáše. Anetka Hereinová se narodila ve Fakultní nemocnici v Plzni 1. ledna v půl sedmé ráno mamince Petře Hereinové.

Prvního syna jsem rodila také v Rokycanech, a protože je tu příjemný personál a klidné prostředí, ráda jsem se vrátila,říká Petra Danišová. Termín porodu měla dlouhodobě naplánovaný na 1. ledna. Proto ji dopředu napadlo, že by druhý syn mohl být jedním z prvních dětí letošního roku.

První letošní novorozenec v Klatovské nemocnici se narodil v 9:45 hod a je jím Jakub Šícho. Ve Stodské nemocnici se narodilo první letošní dítě ve 4:17. Jedná se rovněž o chlapečka.

 

https://mail.umne.com/?_task=mail&_action=get&_mbox=INBOX&_uid=4070&_part=4


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·