Házenkářky TJ Sokol Tymákov mají mistrovský titul

11.06.2012 13:37

 

Družstvo starších žaček TJ Sokol Tymákov vybojovalo na mistrovství ČR v Národní házené nejvyšší možnou příčku – mistrovský titul pro rok 2012. Další ocenění získaly dívky i v kategorii nejlepší obránkyně a nejlepší útočnice.

Mistrovství ČR v Národní házené bylo slavnostně zahájeno v pátek 8. června na zrekonstruovaném hřišti TJ Sokol Tymákov. Místní družstvo starších žaček se už v neděli 10. června mohlo radovat z mistrovského titulu v Národní házené pro rok 2012. Kromě kolektivního ocenění získala hráčka Karolína Mertlová titul nejlepší obránkyně Mistrovství ČR a hráčka Petra Kozáková byla oceněna jako nejlepší útočnice Mistrovství ČR.

Mistrovství pokračuje v Tymákově dalšími zápasy. Ve dnech 15. – 17. června se představí osm dívek z vítězného družstva starších žaček také v kategorii dorostenecké. O víkendu nebudou hrát pouze dorostenky ze Sokola Tymákov, ale i tymákovské ženy (v sobotu 16. 6. od 12.40 hodin) v druhém zápase finále play - off 1. ligy žen.

 

Celé mistrovství se nese pod heslem "TROUFNI SI ZATLESKAT SOUPEŘI" a bylo tak řazeno mezi akce významně podporující spolupráci a tolerantnost nejen mezi spoluhráči, ale především mezi soupeři. V rámci Mistrovství ČR podepisovala děvčata "Chartu fair - play", pod kterou se podepsaly nejen všechny domácí hráčky, ale i většina soupeřek. 

 

                                                                 "Morisy, zvedni ruce, bude to pak větší prča…"

 

    Vítězky s medailemi (klečící zleva): Jana Hrčáková, kapitánka teamu Pavla Šmídlová, Barbora Mertlová, Nikol Andrlová, Petra Čerán;

(zadní řada) Barbora Šulcová, vedoucí družstva Václav Klik, Petra Hrabáková,Barbora Buchnerová, Tereza Cepníková;

(v pokleku - meziřada) Lucie Škuderová, Nina Kovářová, asistentka Ladislava Derahová, Michaela Šebková, Nikola Hajsová, Petra Kozáková,

Karolína Mertlová

 

 

Vendula Šmídlová, trenérka reprezentace  

 

(MR)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·