Harmonogram přípravy mistrovského týmu Viktorie Plzeň

11.06.2013 00:00

V pondělí sedmnáctého června odstartují plzeňští fotbalisté pod vedením trenéra Pavla Vrby přípravu na nový soutěžní ročník, v němž čekají Viktorii zápasy Gambrinus ligy, poháru České pošty i duely předkol Ligy mistrů.

 

Šestnáct dní po vítězném utkání v Hradci Králové, které zajistilo Viktorii druhý mistrovský titul, se sejdou plzeňští fotbalisté před další sezonou. Připravovat se budou nejen v domácích podmínkách, v první polovině července absolvují tradiční herní kemp v oblíbených rakouských Alpách.

 

Během prvního týdne přípravy čekají na viktoriány dvoufázové tréninky, o místu jejich konání se rozhodne až v závěru týdne. „V tréninkovém areálu v Luční ulici pokračují intenzivní práce na znovu zprovoznění hřišť i zázemí po nedávných záplavách. V tuto chvíli není jisté, zda bude alespoň část areálu připravena od prvních dnů hostit tréninky A týmu, ve hře tak zůstávají také hřiště v Plzni a blízkém okolí. Jsme velmi potěšeni tím, že mnohé plzeňské kluby nabídly Viktorii zdarma možnost využití svých prostor, není vyloučeno, že jednu z těchto variant využijeme,“ řekl k plánu přípravy tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár.

 

Ve středu 19. června sehraje Viktoria první přípravný zápas. V něm se utká s tradičním sparingpartnerem – týmem Senco Doubravka, zápas se bude hrát na hřišti divizního celku. K dalšímu utkání nastoupí plzeňští fotbalisté v sobotu 22. června, kdy se představí na hřišti Rokycan. O týden později odehrají viktoriáni poslední zápas před odjezdem do Rakouska. Soupeřem bude čtvrtý tým právě skončeného ročníku Fotbalové národní ligy – Baník Sokolov.

 

Na již tradiční desetidenní rakouský pobyt odcestují hráči Viktorie prvního července, kromě tréninkových jednotek odehrají Plzeňané pod Alpami také tři přípravné zápasy s kvalitními soupeři (budou upřesněni).

 

První utkání je na programu 3. července, druhé pak o tři dny později. Třetí a závěrečné utkání rakouského pobytu je naplánováno na devátého července. Již v sobotu 13. července čeká na svěřence trenéra Pavla Vrby první soutěžní zápas nového ročníku, v rámci českého Superpoháru se úřadující český šampion utká s vítězem Poháru České pošty – celkem Baumitu Jablonec.


Reprezentanti Česka i Slovenska dostali po kvalifikačních duelech obou národních týmu k dispozici několik dnů odpočinku navíc, k týmu Viktorie se připojí na startu druhého týdne přípravy.

 

 

Přehled přípravných zápasů
19. 6. 2013 Senco Doubravka – Viktoria Plzeň

22. 6. 2013 FC Rokycany – Viktoria Plzeň

29. 6. 2013 Baník Sokolov – Viktoria Plzeň

 

Herní kemp Rakousko

3. 7. 2013 I. utkání

6. 7. 2013 II. utkání

9. 7. 2013 III. utkání

 

Superpohár

13. 7. 2013 Viktoria Plzeň – FK Baumit Jablonec

 

Liga mistrů
2. předkolo: 16. a 17. července, odvety 23. a 24. července

 

Gambrinus liga
1. kolo: 19., 20. a 21. července

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

(MC)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·