Harmonogram letního přípravného období Viktorie Plzeň

17.06.2014 13:42

Ve středu 18. června odstartují plzeňští fotbalisté pod vedením trenéra Dušana Uhrina přípravu na nový soutěžní ročník, v němž čekají Viktorii zápasy Synot ligy, poháru České pošty i duely předkola Evropské ligy.

 

Osmnáct dní po posledním ligovém utkání ročníku 2013/2014 se sejdou plzeňští fotbalisté před další sezonou. Připravovat se budou nejprve v domácích podmínkách, v první polovině července následně absolvují tradiční herní kemp v oblíbených rakouských Alpách.

Během prvního týdne přípravy čekají na viktoriány dvoufázové tréninky v domácích podmínkách tréninkového areálu v Luční ulici. „V letní přestávce se v celém areálu budou provádět drobné rekonstrukční práce a opravy. Na přípravu prvního celku ovšem nebudou mít tyto skutečnosti vliv a tréninky budou moci na rozdíl od loňského roku začít bez jakýchkoli komplikací,“  řekl při vzpomínce na loňské povodně v Luční ulici tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár.

V sobotu 21. června sehraje Viktoria první přípravný zápas. V něm se utká se soupeřem, který týmu ze západočeské metropole zkřížil cestu domácím pohárem. Zápas s týmem TJ Jiskra Domažlice se bude hrát v Postřekově, výkop je stanoven na 11 hodin. K dalšímu utkání nastoupí plzeňští fotbalisté ve středu 25. června, kdy se představí na hřišti Sokolova. Znovu v sobotu, tentokrát 28. června, odehrají viktoriáni poslední zápas před odjezdem do Rakouska. Soupeřem bude druholigový Baník Most a jako jediné se toto utkání odehraje v domácím areálu v Luční ulici.

Na již tradiční desetidenní rakouský pobyt odcestují hráči Viktorie 2. července, kromě tréninkových jednotek odehrají Plzeňané pod Alpami také tři přípravné zápasy s kvalitními soupeři. První utkání je na programu 4. července a Západočechy prověří mistr Ázerbájdžánu FK Karabach Agdam, druhé pak viktoriáni odehrají o tři dny později s pravidelným účastníkem evropských pohárů Lokomotivem Moskva. Třetí a závěrečné utkání rakouského pobytu je naplánováno na 12. července a soupeřem Plzeňanů bude zástupce druhé bundesligy FC Ingolstadt 04.

Již v sobotu 19. července čeká na svěřence trenéra Dušana Uhrina první soutěžní zápas nového ročníku, v rámci českého Superpoháru se Viktoria na Letné utká s pražskou Spartou.

 

Přehled přípravných zápasů 
21. 6. 2013          11:00     TJ Jiskra Domažlice – FC Viktoria Plzeň (Postřekov)
25. 6. 2013          17:00     FK Baník Sokolov – FC Viktoria Plzeň
28. 6. 2013          10:30     FC Viktoria Plzeň – FK Baník Most


Herní kemp Rakousko (časy budou upřesněny)
4. 7. 2013             FC Viktoria Plzeň - FK Karabach Agdam (Westendorf)
7. 7. 2013             FC Viktoria Plzeň - Lokomotiv Moskva (Westendorf)
12. 7. 2013          FC Viktoria Plzeň - FC Ingolstadt 04 (Wörgl)

Superpohár
19. 7. 2013    AC Sparta Praha – FC Viktoria Plzeň


Evropská liga
3. předkolo: 31. července, odvety 7. srpna

Synot liga
1. kolo: 25., 26.  a 27. července

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer
(MC)

Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·